successful's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 7

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Panowie, a może podpowiecie słabszemu koledze, jak szybciej zdobyć większą ilość pkt ?

Pozdrawiam, Darek
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

trzeba  chodzić po ulicach i szybko    dodawać zdjęcia, opinie i inne tematy, jest tego sporo 😉 - ale trzeba robić to też porządnie zarazem. 

Rudy102
Level 7

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Ok, czyli fotki... Dzięki

Pozdrawiam, Darek
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Żeby zdobyć dużo punktów trzeba mieć dużo fotografii budynków swojego miasta, w moim przypadku jest to Gryfino. No i trzeba mieć sporo czasu. Ja jestem emerytem i czasu mam naprawdę dużo. Potem trzeba zainstalować na komputerze mapy swojego miasta, najlepiej:

http://gryfino.e-mapa.net/ i druga https://www.openstreetmap.org/

Potem trzeba w jakimś edytorze tekstu zrobić tabelkę z wyszczególnieniem wszystkich ulic swojego miasta (po to żeby można było zaznaczyć te budynki przy ulicach, które już obłożyłem fotografiami, opiniami, ocenami i naniosłem przeliczne poprawki)

Teraz siadamy przy komputerze, otwieramy Mapę Google naszego miasta i w miejscu "Wyszukaj w mapach Google" wpisujemy np. Artyleryjska 1 Gryfino. Na mapach zobaczymy znacznik przy tej posesji i wszelkie znaczniki, które założono i przypisano do tej posesji. Jeżeli znaczniki zawierają błędy (90% ma błędy) to je poprawiamy. Jak wszystko poprawiliśmy i wstawiliśmy opinie i zdjęcia to wpisujemy następny adres Artyleryjska 2 Gryfino, itp aż do ulicy na ż. 

Level 7

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Jestem pod wrażeniem! Niech Ci Google wynagrodzi 😄 Kawał dobrej i przydatnej pracy. 

Ja to może zacznę od dzielnicy, bo Warszawa jest dość duża... Bardzo cenna wskazówka, więc dziękuję.

Pozdrawiam, Darek

Pozdrawiam, Darek
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Sprawdziłem zgodnie z obietnicą raz jeszcze i piszę to co zanotowałem dokładnie przed chwilą.

 

1) Ja...s - 107.796 pkt

2) St...A - 93.008

3) Wo...a - 89.080

4) Ro...w - 76.340

5) Pa...y - 55.392

6) Ja...k - 45.831

 

Nadsyłajcie kolejne 🙂 zakropkowany nick plus nazwę dowolnego obiektu jaki dany użytkownik zaopiniował.

 

Ciekawe że kol. St...A stracił 10 tys pkt w kilka dni. Znowu innego przestałem widzieć (znałem obiekt jaki zaopiniował ale obiekt zniknął i tym samym zgubiłem tego użytkownika; zostawiłem więc w rankingu to czego jestem pewien).

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Wydaje mi się, że na 10 poziomie było więcej, niż 1 osoba... Ale nazw nie pamiętam.

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Były dwie o których wiem (w tym jedna to ten spamer z początku tego watku) ale spadły (spamer ma teraz dosłownie kilka tys, a drugi jest w rankingu na drugim miejscu).

 

Pewnie jest ich wiecej, jak natrafię lub natrafimy to dopiszemy 🙂

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Aha. A za co się spada tak w ogóle? Oprócz np odrzucenia zduplikowanych zdjęć? 

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Nie mogę o tym złośliwie nie wspomnieć:

Można sobie być na dziewiątym poziomie, a nawet i na sto dziewiątym, ale i tak po przekroczeniu 15 GB na poczcie Google upomni się o swój hajs. Mnie Google już po raz enty przez miesiąc grillował czerwonym paskiem, bo miałem 15,2 GB, aż wczoraj wreszcie ostatecznie zablokował skrzynkę. Musiałem skasować setki wiadomości, żeby spaść do poziomu 14,99 GB i "tylko" żółtego paska ostrzegawczego. Oznacza to kolejny miesiąc względnego spokoju.
I tyle właśnie jesteśmy warci dla Google. Aha, prócz poczty na dysku Google mam raptem 0,1 GB innych danych, tak więc nie mam tam czego kasować.  
Sorry za offtop.