successful's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Z reguły 5-6 slow, z czego na pierwszy plan wychyla się data powstania obiektu. Istotnie mało subiektywna opinia o obiekcie, ale przyznac trzeba, ze przy każdym z nich musi jednak dostąpić trudu zajrzenia do wikipedii 🙂

 

Widzę że nie ma już statusu lokalnego przewodnika, tak więc na plus dla niespamujących LG, a użytkownik ten koniec końców sam dla siebie zrobił naprawde konkretną lekcje historii 🙂

Level 7

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Hej,

Ja widzę tylko jednem problem, bo jak dodając 1000 opinii np w miesiąc, uznać je za wiarygodne? Ktoś musiałby nic innego nie robić tylko odwiedzać te miejsca 🙂 Jest to mało prawdopodobne i uważam, że to bardziej spam, niż wiarygodna opinia! Ja uważam, że lepiej dodać mniej, a bardziej te miejsca opisać, dodać fotkę, można też weryfikować i to jest lepszy sposób, niż sztuczne wstawianie na siłę opinii. Pozdrawiam

Pozdrawiam, Darek
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Każdy orze jak może. Ja wrzucam głównie zdjęcia po kilka na każdy znacznik i dodaję drobne poprawki. Od kwietnia znów pójdę w teren robić zdjęcia, które zamieszczę późną jesienią na mapach. 

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Czemu późną jesienią a nie od razu? 🙂

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Zdjęcia mojej rodzinnej miejscowości robiłem przez trzy lata. Po zgromadzeniu zdjęć wszystkich budynków mogłem je tej zimy wrzucać do map Google bez potrzeby wychodzenia z domu. Teraz muszę dorobić tylko zmiany. W ubiegłym roku latem rozpocząłem robić zdjęcia wiejskich kościołów. Od zewnątrz i od środka. Za jednym wyjazdem nie ma możliwości zrobienia dobrych zdjęć. W tym roku przez wiosnę i lato powinienem zakończyć kościoły w Gminie i jesienią będę mógł je wrzucać do map.

Level 7

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Super! 

Pozdrawiam, Darek
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Zgłaszam się do akcji ja jarząbek czyli rudy102 - mam coś koło 50 tys pkt

Każda strona mi inaczej pokazuje więc nie wiem ile dokładnie. 

Z jednym banem w historii za złe sprawowanie = nadiry bo nie wiedziałem jak nie można ich robić . Przydałyby się przykłady dopuszczalnych nadirów. 

Pozdro

 

Rudy102
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Rudy102, podaj nazwę przykladowego obiektu jaki zaopiniowałes (z adresem). Zbiore na dniach aktualne dane i wystawię nowy ranking.

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Ohszama, rozbrat, warszawa

Rudy102
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Mam trudność w odszukaniu takiej lokalizacji. Rozbrat ile?