successful's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Przesyłam pozdrowienia od swoich 52.982 punktów (611 opinii, 7467 zdjęć [1506 miejsc, 1.464.703 wyświetlenia], 1094 zmiany, 80 dodanych miejsc etc.). Nie celuję w bycie "najlepszym", po prostu szukam niezagospodarowanych jeszcze nisz i staram się je uzupełniać.

 

Przy okazji, żałuję, że podjąłem się współtworzenia map pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Bo teraz dostaję przedziwne wiadomości i telefony - a to ktoś jest "zbulwersowany" moją opinią o "restauracji" McD*** na dworcu, a to ktoś dopytuje się, czemu umieściłem "bez pozwolenia" zdjęcie jego lokalu...

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Gratuluję naprawdę konkretnego wyniku. Widać że trzeba wlozyc naprawdę sporo pracy żeby taki wynik osiagnac. 

Widziałem sporo Twoich opinii. 

Mozesz zmienic wyświetlana nazwe na pseudonim w kazdej chwili 🙂

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Dziękuję 🙂

 

Podpowiedz, proszę, gdzie można zmienić wyświetlaną nazwę. Osobiście dotarłem jedynie do przełączenia kont (adresów mailowych).

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

@Rościsław

https://aboutme.google.com - zmiana nazwy dla wszystkich usług  Google. Rób to ostrożnie bo jest ograniczona ilość zmian, a potem blokada na 3 miesiące.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Trafiłem na:

Ł...a– 80 tys. pkt.

J...ł – 74 tys. pkt.

W...a – 71 k pkt.

 

Twój wynik @Rościsław – w ścisłej czołówce   🙂

 

Pozdrawiam

    :-Przemo.

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

🙂

 

Coś się chyba Google'owi popsuło, że proponuje do zaopiniowania miejsca, którym już opinię wystawiłem. Nagle dostaję propozycje oceny miejsc, które dawno temu zostały ocenione. Sprawdzam swoje opinie i widzę, że po pierwszych 15 wyświetla się "Nie napisałeś jeszcze żadnej opinii". Też tak macie? 

Level 9

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Hej - witam
ps. thx za info o zmianie danych 🙂
ps . jak się plasuję?


Zrzut ekranu (20).png

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Sebi, typuję że pierwsza 50-tka w Polsce 🙂

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce


@LovelyPLwrote:

witaj,

Temat powinien brzmieć "Lokalni Przewodnicy z największą liczbą punktów", bo to, że ktoś ma ich mnóstwo nie oznacza, że jest najlepszy 🙂

Przykład chyba największego spamera (bo nie nazwę go inaczej) w Polsce: 430.000 punktów - tak, czterysta trzydzieści tysięcy punktów.

To jest Najlepszy Przewodnik? Średnio na miesiąc przybywa mu 10000 punktów za "opinie", edycje i nowe miejsca. Jeśli jakość edycji czy dodanych nowych miejsc jest taka, jak tych opinii to.....

Oczywiście to jest tylko wyjątek, bo większość ludzi jednak stara się poprawiać jakość map, ale niestety punkty są przyznawane bez względu na jakość.

 


@LovelyPL, potrafiłbyś podać dowolny obiekt, który zaopiniował ów spamer? Nigdy nie natrafiłem na jego profil. Wystarczy nazwa dowolnego obiektu.

Level 8

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Oczywiście, że potrafiłbym 🙂

Chyba Google się za niego wzięło, choć jak widzę gość jest uparty i nadal dodaje swoje "obiekty" i "opinie":

https://goo.gl/maps/tgo6NAihwgR2

Wycięli mu z 80% tego, co wrzucał - i tak ciągle mało, ale dobre i to.

 

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator