LakóD's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

na ma keszitettem a foterrol egy 12 darabos utcakepet.

most jottem ra (most esett le..) hogy a graf elei akkor lesznek aktivak ha "ra is nyomok" azaz kijelolom - szurkevel csak a lehetseges atvezeteseket mutatja.

Screenshot_20170416-222451.png

 

@Csaba

egyebkent mennyi ido mig elerhetove valik egy ilyen set a terkepen mindenki szamara?

illetve ez is megjelenik kek utvonallal + piros pontokkal majd?

koszi:)

 

Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?

No igen, @Andras_H, ezért is lett volna jobb, ha szöveget is teszek a videó mellé. Bocs. Így utólag remélem, fel tudod fedezni a videóban is, amikor aktiválom ezeket a vonalakat! 🙂 

 

Nos, tapasztalatom szerint először a mobil térkép appban szokott megjelenni, akár egy-két órával a publikálás után. Aztán a desktopon egy-két napon belül. Eleinte nem tökéletes még; néha csak pár összekötés működik, de aztán rendeződnek a dolgok. 

 

Edit: egyébként úgy tűnik, szépen működik (és barna cipőt hordasz 🙂

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

Valojaban en vagyok a ludas @Csaba, mert mobilrol neztem meg how-to videodat es tekergettem ide-oda 😛

 

Ugyanugy kek lesz amugy az utvonal piros pottyokkel? mert meg nem latszik:

Screenshot_20170417-094809.png

 

weben pedig csak a photo sphere-ek latszodnak, az atvezetesi lehetoseg nem:

photo-sphere.png

 

PS: van egy unneplos sapija a sarga Peg Men-nek, csak nalam? (ma van a szulinapom :D)

PS2: valoban barnat 🙂

Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?

A (korábbi) narancssárga pöttyök a "See inside" funkciót mutatták, de ez március végével megszűnt. Mostantó minden kék lesz. És sajnos hiába lehet az összeköttetésekkel bejárni a térképet, azok ott mind csak pöttyök maradnak még akkor is, ha az irányelveknek megfelelően (egy útvonal esetében) 2-3 métert halad csak az ember két panoráma közt. Nézd meg ezt a Petőfi utcát Salföldön. Vagy fél éve csináltam úgy, hogy automatikus összekapcsolás volt beállítva. Szép lassacskán össze is kapcsolta a képeket, és be lehetett járni az utcát, sajnos mostanra az összes összeköttetés eltűnt, ahhoz meg nagyon közel vannak a pontok, hogy manuálisan bíbelődjek vele (egyszerűen túl kicsi a mobilom képernyője - kéne egy nagyobb tablet vagy még inkább egy Galaxy S8 egy dokkolóval 🙂

 

Én nem látok rajta sapit. 

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

na az oszekottetesekert nagy kar:( a Petofi u eleg nagy meloval lett ilyen - gondolom, kar erte.

ugylatom mindig akad egy adott temaban nehany aprosag ami a "motorhazteto alatt van" de zavaro.

lehet terkepezni egy 10" koruli andoridos tablettel, - pl. Tab S3 - kene az utcan:)

S8 dokkoloval nagyon brutalis lehet.. regebben Note 2-om volt az S7e elott, ahhoz hasznaltam dokkolot ( 3x USB: eger, kartyaolvaso, USB stick, HDMI ki a TV-re, ill. hang es tolto) - utazasokkor egy teljes asztali gepkent funkcionalt. az S8-nal ez annyival meg jobb, hogy a kezdokepernyo is asztali OS-kent nez ki a kulso monitoron - meg persze a HW azota sokat fejlodott

Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?

Lesz egyszer egy kis időm, akkor lehet, hogy vagy újracsinálom az egész utcát (és nem csak a felét - de akkor épp összeomlott a SV App) vagy valahogy megoldom, hogy kinagyítsam, rendesen a helyére rakjam a pöttyöket és szépen összekössem őket. Nagyon szeretem ezt a kis falut. Ha nyerek a lottón, ideköltözöm! 🙂

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

dobbenetes hogy a regi Google Camera app mennyit crashelt. az utcakep nalam meg egyszer sem eddig.

 

@Csaba egyebkent szeretem en is azt a kornyeket, Balaton Felvidekrol szarmazom:) tanuhegyek a kedvenceim

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

jovo het szerdara idozitettem a 2. godolloi meetupot:) 18:00-tol.

jelenleg elfogadas alatt all, amint atmegy kirakom ide is. remelem tobben leszunk 🙂

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?



No, elfogadtak a meetup-ot, itt lehet jelentkezni: Második gödöllői térképezés

Remelem tobben leszunk ez alkalommal 🙂

Mindenkit varok!

Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?

Sziasztok, én is csak most találtalak meg titeket, és konkrétan tévelygek ebben a fórumban...

Budapesten lakom, főleg onnan töltök föl fotókat, de sokat utazom más városokba, akár más országokba is.

Mindenhol inkább a fotókra koncentrálok, kevés új helyet vagy szerkesztést próbáltam eddig, az utcakép appal is csak próbálkozom. Nekem a Map Maker korábban teljesen kimaradt.