ŁukaszK's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Dot.: Zmiany

@ŁukaszK

Jak odrzuca wszystko do razu to znaczy,  że coś nabroiłeś - nie wiem czy świadomie, czy nie.

Staraj się wprowadzać poprawne edycje, zgodne z wytycznymi Google Maja Firma

(https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl) i zasadami Lokalnych Przewodników.

Oceniaj, recenzuj, sprawdzaj, publikuj zdjęcia, próbuj dodawać - może za jakiś czas zostaniesz usunięty z listy spamerów.

Kolega tak miał w Kreatorze Map - wszystko mu szło do sprawdzenia, trwało to ładnych parę tygodni,

ale z filtra wyszedł swoimi poprawnymi edycjami. Duża szansa, że jako Lokalny Przewodnik bezpośrednio

na Mapach, będziesz podobnie potraktowany, o ile ściśle trzymać się będziesz zasad.

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 7

Dot.: Zmiany

@JacekNK Jacek to wiadomo że coś nabroił , ale jak to naprawić?

Level 10

Dot.: Zmiany

@JacekZakF

Jak napisałem - cierpliwością. W wielu produktach kary nakładane przez Google

są zwykle czasowe za niezbyt duże wykroczenia przeciw wytycznym i polityce Google.

Oficjalnie Zespół Google nigdzie się wypowiedział (albo przynajmniej nie znalazłem)

jak obecnie traktowani są spamerzy na Mapach. Ale - jak napisałem - przez analogię

i powiązania edycji Map i Map Makera można sądzić, że jeśli komuś będzie zależeć,

a nie nabroił za dużo, to jest szansa na wyjście z filtra dalszymi poprawnymi edycjami

sprawdzanymi przez algorytmy i ocenianymi przez innych użytkowników map.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Dot.: Zmiany

Witaj !

Miałem kiedyś podobnie . Szczególnie gdy aktualizuje godziny otwarcia .

Wrzucałem nawet foto z godzinami a i tak odrzucone były .

 

Level 5

Dot.: Zmiany

Google tak się rozrosło, że możesz czasem nawet czekać miesiąc i nic się nie zmieni, program map jest traktowany w europie jako trzeciorzędny. Generalnie jest problem z ludźmi, niestety brak ludzi też dotknął Google.