ŁukaszK's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 4

Zmiany

Cześć!

Dziś, jak prawie co dzień, od jakiegoś czasu, dodawałem brakujące info w mapach. 

Na kilkanaście wprowadzanych zmian żadna nie została zatwierdzona.

Po raz pierwszy (a mam prawie 5lvl) zobaczyłem komunikat na każdej z nich:

Nie można zastosować 

i

Nie udało się zweryfikować Twoich zmian, więc nie możemy ich zweryfikować.

Czy ktoś jeszcze się z tym spotkał? Jakiś przejściowy błąd czy może coś robię nie tak?20170303_104646.png

 

 

Screenshot_20170303-121408.png

 

 

 

 

 

Białystok, Polska
14 comments
Level 7

Re: Zmiany

U mnie wszystkie zmiany przechodzą.
Może ja za ciebie zrobię zmianę?

 

Level 7

Dot.: Zmiany

@ŁukaszK, z kategoriami może być problem. Najlepiej po angielsku i najlepiej trzymać się listy.

Te wymienione kategorie są niekiedy dziwne i jakby z translatora tłumaczone, ale właśnie to jest problem, ponieważ to system odrzuca nie użytkownicy. 

Natomiast, ciekawy przypadek, że godzin pracy Tobie nie uwzględnia. 

Być może chodzi o o miejsca umieszczone również w Google Moja Firma, wówczas właściciel musi "klepnąć" zmianę lub sugestię albo ją odrzuca i może dlatego tak jest

Level 7

Dot.: Zmiany

do @ŁukaszK wpisałem sklep spożywczy i weszło natychmiast. Kolego masz problem z kontem  google+ osobistym przejrzyj konfiguracje.

Level 4

Dot.: Zmiany

Do @JacekZakF

Dziękuję za wskazówkę. 

Przejrzałem ustawienia, jednak nic nie przykuło mojej uwagi...

Czego konkretnie mam szukać? 

Level 4

Dot.: Zmiany

Do @MarcinWójcik

Dzięki za sugestie ale to nie to. Do tej pory (jakieś 480 zmian) przechodziło bez większych problemów. Teraz nie przechodzi zupełnie nic...

Level 5

Dot.: Zmiany

@ŁukaszK Może jakiś filterek lub banik :P?


@ŁukaszK wrote:

Do @MarcinWójcik

Dzięki za sugestie ale to nie to. Do tej pory (jakieś 480 zmian) przechodziło bez większych problemów. Teraz nie przechodzi zupełnie nic...


 

Best Reggards
Rafał Dziurowicz
Level 7

Dot.: Zmiany

Level 10

Dot.: Zmiany

@ŁukaszK

Wszystko Ci tak oznacza? Każdą edycję?

Nowe też? Po jakim czasie od edycji?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 4

Dot.: Zmiany

@JacekNK Odrzuca wszystko jak leci i bez powiadomienia na @ jak w przypadku zatwierdzonych lub sprawdzonych...