09-18-2016 02:46 PM
Hej, mam problem. Staram się nanosić poprawki w mojej okolicy i napotkałem na błędną lokalizację Street View przypisaną do sklepu Biedronka.
Oto opisywane miejsce:
W lewym panelu informacyjnym jest zdjęcie, a kiedy na niego kliknę pojawia się okolica Street View z sąsiedniej ulicy, czyli ten widok:
Poprawny obraz Street View powinien wyglądać tak:
W jaki sposób mogę samodzielnie skorygować ten błąd?
09-19-2016 01:59 AM
Czesc, pozdrawiam z Tarnowa.
Czasem udaje sie zmienic to, poprzrz poprawienie polozenia znacznika. Ale najlepszym sposobem jest pstryknac fotke i dodac do obiektu, wowczas ona będzie widoczna zamiast widoku ulicy
09-19-2016 02:11 AM
ok, dzięki, delikatnie przesunąłem znacznik bliżej w stronę ul. Romanowicza, zobaczymy 🙂
pozdrawiam
09-21-2016 09:37 PM
Jeżeli nie ma zdjęcia paronamicznego gdzie można "wjechać" wówczas najlepiej byłoby wykonać takie zdjęcie panoramiczne, w wypadku gdy jest taka możliwość, rzeczywiście można dodać znacznik i to załatwi sprawę.
09-17-2017 03:10 PM
Witaj,
Zaproponuj zmianę, zaznacz opcję znacznik ustawiony jest w nieodpowiednim miejscu i po weryfikacji powinno już pokazywać prawidłowo.