Marcin MastiM's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 5

Języki recenzji

W jakim języku dodawać recenzje miejsc? Na jakim poziomie systemu G rozpoznaje język recenzji - system operacyjny mojego urządzenia? Czy wyświetla najpierw użytkownikom recenzje w ich języku głównym, potem w drugim, potem w innych językach? Obejściem są recenzje dwujęzyczne, ale to prowizorka, której nie obsłuży system...

4 comments

Accepted Solutions
Level 8
Solution

Re: Języki recenzji

Ja też zawsze po Polsku, a miejsca za granicą typu lotnisko, restauracja blisko lotniska po angielsku. Jednak wróciłem właśnie z Grecji i w wielu atrakcjach turystycznych recenzję były w wielu językach. Więc dodałem po Polsku, myślę że nie wszyscy rodacy wyjeżdżający za granicę znają biegle na tyle angielski by sobie poradzić z recenzją z ciekawymi uwagami dotyczącymi danego miejsca. Na zasadzie tips/hints.

View solution in original post

Level 2

Re: Języki recenzji

sam się ostatnio nad tym zastanawiałem... ja staram się ogólnie pisać na tyle ile znam po angielsku, bo w sumie- język międzynarodowy, pomyślałem haha 😊😅

Level 7

Re: Języki recenzji

Cześć! O miejscach w Polsce piszę po polsku. Jak potem wrzucę w wyszukiwanie np. warsztat samochodowy, to chcę, żeby mi się pokazały recenzje z polskimi opisami.

Jasne, że jak się czasem trafi w odniesieniu do jakiegoś miejsca, szczególnie atrakcji turystycznej, recenzja napisana przez goszczącego tu turystę z dajmy na to Australii, który napisał coś po angielsku, to pal go licho, ale generalnie: w naszym kraju nasz język.

Level 8
Solution

Re: Języki recenzji

Ja też zawsze po Polsku, a miejsca za granicą typu lotnisko, restauracja blisko lotniska po angielsku. Jednak wróciłem właśnie z Grecji i w wielu atrakcjach turystycznych recenzję były w wielu językach. Więc dodałem po Polsku, myślę że nie wszyscy rodacy wyjeżdżający za granicę znają biegle na tyle angielski by sobie poradzić z recenzją z ciekawymi uwagami dotyczącymi danego miejsca. Na zasadzie tips/hints.

Level 5

Re: Języki recenzji

Jeśli każdy będzie pisał w swoim języku, to miejsca na całym świecie będą miały recenzje w wielu językach. Logiczne i bardzo dobre rozwiązanie.