anticlock's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 5

TRAKYA

ZZZZZZZZZ.jpg

Trakya, Güneydoğu Avrupa'da yer alan güney Bulgaristan, kuzeydoğu Yunanistan ve Türkiye'nin Avrupa kıtasındaki topraklarını içeren, tarihi çok zengin bir bölgedir. Türkiye sınırları içindeki yüz ölçümü 23.764 km² olan bu bölgenin Karadeniz, Marmara Denizi ve Ege Denizi ile sınırı vardır. 

Sofular, Saray/Tekirdağ, Türkiye
12 comments
Level 8

Rif.: TRAKYA

@anticlock great photo.

It reminds me of Tuscany, in Italy, as you can see in this post.

Level 8

Re: TRAKYA

Merhaba @anticlock 

Resim çok güzel çıkmış. Çekimi hangi kamera ile yaptığını sorabilir miyim? Herhangi bir filtre kullanıyor musun? 

Orada mı yaşıyorsun yoksa seyir için mi bulundun? 

Neden özellikle Trakya'yı seçtin? 

Bu toprakların Roma devrinden beri çok güçlü insanlar çıkarttığını biliyorsundur herhalde? Halen daha güreşler tutulur bu yörelerde. 

Birde tanınmış Spartacus da Trakyalı dır. 

Former Google Contributor

Merhaba @anticlock,

Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Trakya'nın neresinde çektiniz bu fotoğrafı? Gönderiniz hakkında daha fazla bilgi paylaşır mısınız?

Fotoğafçılık hakkında daha fazla ipuçları öğrenmek için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz How to improve your nature photography.

Due to the volume of private messages Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator.
Level 10

Wow, beautiful landscape, thanks @anticlock for sharing excellent photo.

👉👏🤝Here’s my post

Level 5

Merhaba @JacobLED 

Gayet iyi Türkçe yazıyorsun. Tebrik ederim. 

Trakya olmasının özel bir sebebi yok. İş için gittiğim yol güzergahı üzerindeki dikkatimi çeken bir manzaraydı. Kullandığım kamera Samsung Galaxy S10+ , yani telefon. Çekimde HDR+ kullandım. Fakat Profesyonel ekipmana sahibim.  

Trakya bilgine hayran kaldım. Güreşler Edirne de yapılır. Fotoğrafın olduğu yer Kırklareli, Edirne'ye göre daha doğuda. 

Level 5

Merhaba @GNaz ,

Öncelikle rica ederim. Sanırım konumunu belirttim. Belirli bir konuma navigasyon kullanarak giderken beni kestirme olarak soktuğu bir yol da rastladım manzaraya. Tamamen tesadüf. 

İyi günler. 

Level 5

Hi @Thai_Ngh ,

I am glad you like it. You're welcome.

Level 5

Rif.: TRAKYA

Hi @raffaele_guidolin ,

I am glad you like it. I hope it reminded you of your good memories.

See you,

Former Google Contributor

Açıklamanız için teşekkür ederim @anticlock. Paylaşımlarınıza daha fazla bilgi eklediğinizde diğer Yerel Rehberler için daha ilgi çekici olduğunu unutmayın.

Gelecekteki gönderilerinizi daha da geliştirmek için bu bağlantıya How do I write a post on Connect? göz atmanızı öneririm.

Due to the volume of private messages Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator.