DiAnaUS's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 4

Re: Photo uploading abuse by several local guides

@PaulPavlinovich Nije uopce vezano za ovaj thread, ali zelio bih pitati nesto. Nadam se da mi se nece zamjeriti. Obzirom da se problem nalazi i ovdje, izmedju ostalih mjesta. Iskreno se nadam da necu imati problema sto ovdje iznosim konstruktivnu kritiku. U mojem kulturnom i socijalnim miljeu i u mom jeziku ovakva pitanja se sasvim dobrodosla. Nemam iskustva sa oblikom kritike u Sjedinjenim Americkim Drzavama i takodjer ne poznajem uzance i navike koje se koriste kod pisanja kritika na Google. No pokusati cu. Prije ovog mog posta jedan korisnik je napisao " You can simply make an edit".  Bilo mi je malo cudno sto je to napisao, jer nije u nikakvom kontekstu sa ranijim posts. Pogledao sam sto je taj korisnik pisao u zadnje vrijeme i nasao sam da je svaki put u komentarima napisao isto. To jest -"  You can simply make an edit". Vrlo je interesantno da jedan korisnik moze vise puta napisati isti post, a da to sustav ne percipira.

S druge strane jedan korisnik je napisao pozitivnu kritiku o kojoj postoji i share screenshot

google local guides photo of the week.jpg

 

no taj, po mojoj subjektivnoj procjeni pozitivan post je pobrisan. 

Prema svemu navedenom, automatsko brisanje postova ne postoji, kao sto i ne postoji automatska detekcija duplikata. Postoji samo subjektivno brisanje postova od strane administratora. U gornjem slucaju vidimo da administrator ima Level 2.

Taj administrator je izabrao potpuno pogresnu sliku koja uopce ne predstavlja "Croatia National Park". FYI "Croatia National Park" uopce ne postoji u universumu. Sva sreca da postoji ovaj screen shot.  

Level 4

Re: Photo uploading abuse by several local guides

@PaulPavlinovich

 "You can simply make an edit"

 

I posted my reply here, but it is considered as spam. Please check. To me it looks important, but if you think different..

 

 

Connect Moderator

Re: Photo uploading abuse by several local guides

Hi @dubrovr I found your post and released it, it isn't spam. 

 

There is automatic spam detection, the point you make about that person is interesting. I suspect they don't actually understand english so simply post the same thing over and over.

 

Regards Paul

Level 4

Re: Photo uploading abuse by several local guides

@PaulPavlinovichHvala na spasavanju mog posta. Kako je moguce da Google Moderator @Agardner kako je sa screen shot, odnosno kasnije @Agrner, kako je sada, moze pogrijesiti toliko mnogo? Ona je komentirala photo koja uopce ne predstavlja Croatia National Park. Croatia National Park uopce ne postoji. To je bilo vrlo lako za provjeriti na Google Search ili Maps. Photo je divna i predstavlja landscape sa druge strane mosta, samo desetak km od Krka National Park. Photo uopce nije na lokaciji koja se nalazi u nazivu. Photo ima pogresan naziv, Photo ima pogresnu lokacija i ta je fotografija odabrana na najbolju Fotografiju mjeseca. Kako je moguce da takva lakomislena i nesmotrena osoba radi odgovoran posao na tako vaznoj poziciji? Kako je uopce moguce da netko sa Levelom 2 moderira na LGC? Zasto je nitko od Google Local Guides nije ispricao za pogresku zaposlenice? Oprostite zbog puno pitanja. Izmedju razlicitih osoba postoji mnostvo kulturoloskih, socioloskih, metodoloskih i tradicijskih razlika, pa se ponekad tesko sporazumijevamo. Bez obzira na probleme i moguce nesuglasice to predstavlja izazov i zadovoljstvo.   

 

 

 

Level 4

Re: Photo uploading abuse by several local guides

Perhaps it would be much easier for me to write in English. I wrote correct in my language, but translation is wrong. Photo of the Month has both wrong name and wrong location.

Connect Moderator

Re: Photo uploading abuse by several local guides

Translate did handle your message @dubrovr, the Googlers who moderate Local Guides Connect are employees who are brought into the team. They have varying experience as Local Guides and perhaps are not aware of the finer points of Maps contributions. I wouldn't worry too much about it. The person would have been looking for great photographic content.

 

Your language in your native version seems harsh, but that might just be the translator.

 

Regards Paul