Hela's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 7

Local guides in Bosnia and Herzegovina

Hello, people.... Are there any other local guides besides me in B&H?

Bosnia and Herzegovina
23 comments
Level 7

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

evo nas ima!

Anonymous
Not applicable

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

@SamirZ

Me

 

Ima ih još ali ne znam da li bi voljeli da su tagovani...

I naravno ima ih i ovdje - https://plus.google.com/u/0/communities/102651733102328828524

Ali ima ih koji su Local Guides ali nisu na Connect ni na G+ zajednici

 

No slabo ko piše ovdje...

Level 7

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Clanova u communituju ima raynih -najvise rodoznalih

Level 7

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Zato što su ove Googlove stranice komplikovane. Ovo je meni srednji vijek, ova forma kao forum, pa ako hoću da ti odgovorim trebam tri puta kliknuti negdje dok dodjem do toga.

A postaju sve gori i pravo me nerviraju, najviše nakon što su ukinuli SVE i dali ovim smetrenjacima da se bave time. Ono što valja moraš i platiti, a ovo što je free, jedva da radi kako treba.

Anonymous
Not applicable

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Đesi @SamirZ, jesi dolazio u BL...nisam išao u bl pa se nisam ni javio.

 

Da konstatovali smo svi da je bezveze što nisu bilo koga bar sa prostora ex yu odabrali...

Level 2

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Ma sto to valja i treba platiti?

Level 5

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Jedina stvar koja jos nekako funkcionira, jest da se photosphere nikako ne mogu pogledati, ali sto je tu je!

https://plus.google.com/communities/103777825725574148354

Level 6

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Poz... vidim da si nešto i pisao na ovom "forumu", pa ako ti nije teško da mi pomogneš da shvatim kuda naše aktivnosti vode..naravno, ako si upućen..slabo divanim engleski pa ne ulazim mnogo u detalje ali me zanima da li postizanjem nekih rezultata na ovom objavljivanju fotografija postoji mogućnost da nekada dođemo i do toga da nas počnu plaćati po učinku?? u protivnom da se izbacim iz ovog..uzima mi vrijeme...hvala

Level 6

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Naravno...postoji..Hela, odakle si...i koliko dugo si tu aktivna...znaš li kuda ove aktivnosti vode??