Hela's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

ima

Level 6

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

@DžemoB wrote:

Poz... vidim da si nešto i pisao na ovom "forumu", pa ako ti nije teško da mi pomogneš da shvatim kuda naše aktivnosti vode..naravno, ako si upućen..slabo divanim engleski pa ne ulazim mnogo u detalje ali me zanima da li postizanjem nekih rezultata na ovom objavljivanju fotografija postoji mogućnost da nekada dođemo i do toga da nas počnu plaćati po učinku?? u protivnom da se izbacim iz ovog..uzima mi vrijeme...hvala



Ako si u ovome radi zarade bolje ti je da izadjes odmah. Ne vjerujem da ce Google ikada placati bilo kome za fotografije ili bilo kakvo editovanje mapa. Ne zato sto google ne zeli to da placa ili zeli da stedi vec sto ne zeli da motivira ljude da ovo rade samo radi zarade. Zamisli situaciju da Google kaze da svako ko dosegne Level 7 ima 100 Gb prostora besplatno na Google Drive. U roku od mjesec dana hiljade local guides iz Indije ili Pakistana ili neke druge velike zemlje bi doseglo tu razinu radeci dan noc. Da ne govorim o potencijalnim prevarantima koji bi se odmah pojavili. Znaci nema ovde zarade osim sitnih povlastica koje Google ionako svako malo mijenja.

Anonymous
Not applicable

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

@bmaric

 

Pa ne baš tako kako si naveo, a free Google drive space je već bio kao nagrada za tadašnje local guises level 4...

 

Ono što smo kao tim nas par radili na map makeru u sklopu regional leads programa je bio upravo identican rad googlera preko atlasa u trusted ground zemljama.

 

Suštinski gledano nije mi cilj direktno da budem plaćen za aktivnosti pisanja recenzija i objave fotografija...

 

Pisao sam već o tome, Google Maps u sklopu sa GMB itd. Nije samo pisanje recenzija isl.

 

 

No otom potom ☺

Anonymous
Not applicable

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

@bmaric P.S. Izaći iz programa nemam namjeru, zbog čega bi to radio...ali ni odustati od svojih ciljeva... 

Level 6

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina


@Anonymous wrote:

@bmaric P.S. Izaći iz programa nemam namjeru, zbog čega bi to radio...ali ni odustati od svojih ciljeva... 


Ne znam zasto si pomislio da se tebi obracam za izlazak iz programa kada sam u quote stavio usera Dzemu koji je jasno pitao da li ima ikakav benefit od svega, ako nema, da covjèk izadje jer mu uzima vrijeme.

 

Znam da je bila nagrada besplatnog prostora na g driveu (zato sam je i spomenuo) ali je i vrlo brzo ukinuta, vrlo vjerovatno zato jer je previse ljudi previse brzo doseglo level 4. To je ono o cemu sam pricao - svaka beneficija koja je iole atraktivna ce vrlo brzo aktivirati ogroman broj ljudi koji ce vrlo brzo dosegnuti potrebnu razinu samo da uzmu nagradu. Ne vjerujem da je to ono sto Google zeli, uostalom promjena citavog sistema nagradjivanja i promoviranje manje atraktivnih beneficija kao sto je 3 besplatna mjeseca na Google Music to sugeriraju.

Anonymous
Not applicable

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Znam @bmaric 😄

 

Očekivao sam da ćeš se javiti sa ovom porukom 😄

 

Nemam pojma, bio tek ustao i pogledam notifikaciju, otvorim i jednostavno odgovorim 😄

Kasnije sam vidio da nije upućeno meni 🙂

Ali eto...

Level 6

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Ma nije bitno desava se... 😉

Level 5

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

IMG_20150614_072627.jpg

 

 

Level 5

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina


@MSUS wrote:

ima


Ima malo morgen

Level 6

Re: Local guides in Bosnia and Herzegovina

Visit my profile on instagram. Www.instagram.com/bosnia.travel.guide