BrankaS's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Anonymous
Not applicable

Re: Pomoc prijatelja

Pozdrav @BrankaS,

 

Ne radim za Google, još uvijek ali sam odlučio da ću raditi...samo ne znam kad...što prije to bolje... 😄

 

Ima više razloga zašto neko obilježje nije dodato tj odobreno...meni recimo sva idu odma na objavu čim dodam jer imam trusted level ali i ti bi trebala da imaš...ovako...pošto nemam više pristup preko mm pa ne mogu da vidim šta si i kako dodala...moraš da mi kažeš šta pokušavaš da dodaš i kako, dakle ne smiješ da pišeš sve velikim slovima, bez deskriptivnih naziva...dodaj što više info...tipa radno vrijeme, telefon isl.

MM je ugašen pa nemam više mogućnost da recenziram unose...ali možemo preko maila da nastavimo pa da vidimo jedno po jedno da dodaš što hoćeš...

A to što je na čekanju...kada si to dodala?

Anonymous
Not applicable

Re: Pomoc prijatelja

@BrankaS

 

P.S. Možda ti ovo može pomoći... Link

 
Od 38 strane je za dodavanje.

Level 7

Re: Pomoc prijatelja

Screenshot_2017-05-15-17-55-46.png

 

 

Screenshot_2017-05-15-17-55-31.png

 

 

Evo to su ova mesta i.a ih jos par..mozda ovi zbog velikih slova sto si pomenuo al ima ih par i sa malim slovuma pa bisu prosli i to mi je bas cudno da mi 90% prodje ormah u roku od 24h a ovo ostali ne...mada mi slike nakaci al ne znam na sta, sto je jako cudno...ovo je recimo Family catScreenshot_2017-05-15-18-01-42.png

 

 

Screenshot_2017-05-15-18-01-54.png

 

 

Anonymous
Not applicable

Re: Pomoc prijatelja

Ajmo redom, @BrankaS

 

Šta je OPG kod OPG MINJA? I nemoj sve velikim slovima, bez obzira što tako možda piše na radnji, google ima svoja pravila...Dakle Minja, sem ako OPG nije dio naziva a ne deskripcija vezana za djelatnost.

 

Opet kod MOL, šta je to? I treba Mol...stim da je na recenziji još a kako više nema Regionalnih moderatora sve Google mora da odobri...ali da poboljšaš svoj level treba da ova pravila poštuješ. I uvijek dodaj što više info jer će tako prije da bude odobreno...

 

P:S. Ovo Play ne znam, možda postoji ili nema dovoljno info... (uvijek provjeriš da li ima, čisto da spomenem, dodato)

 

A sada ću da bacim oko na taj dio mape, da vidim ima li ovo da se recenzira...barem ono gdje imam pristup, da me google zaposli lako bi sa cijelom bivšom YU. 😄

Anonymous
Not applicable

Re: Pomoc prijatelja

Evo ovo sam našao, MOL je benzinska pumpa... https://www.google.com/maps/search/mol+rumenka/@45.3285945,19.7780938,17z/data=!3m1!4b1?hl=en

I ti si stavila does not exist, a vidim na satelitu da postoji...e sad možda je zatvoreno i onda treba place closed 🙂

Anonymous
Not applicable

Re: Pomoc prijatelja

@BrankaS Da li je ovo Play možda ovo https://goo.gl/maps/RY9AHa1hcm82

Level 7

Re: Pomoc prijatelja

Ne nazalost😕 Play je restoran koji je otvoren na mestu gde je pre vio restoran Novak u Novom Sadu https://m.facebook.com/Caffe-Play-Play-605672052903889/

Anonymous
Not applicable

Re: Pomoc prijatelja

OK, dodaj ponovo sa ovom fb adresom za website...I dodaj sa kategorijom Restaurant i ostale info Novosadskog sajma 4 + tel +381 69 5251111

 

Naziv stavi Play kao što i jesi...a ako ima novak na tom mjesu a zatvoren je, prvo zatvori to obilježje.

Level 10

Re: Pomoc prijatelja

Level 8

Re: LG summit 2017

Hi @BrankaS..

Thanks for sharing your experience being a Local Guide.. You will find many people in Connect who shares same passion like you.. Wish you good luck.. 🙂

Vellore Local Guides