maila7's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Anonymous
Not applicable

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

@Rohlik  víš je tu hodně lidí kdo tu něco posouvá kupředu a věnuje tomu svuj čas 😉  Já problémy  nehledám já je řeším!

 
 
Level 10

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

@Tom-SR Děkuji ti za tvou konstruktivní odpověď i za tvůj přínost pro GM.

@Anonymous I tobě děkuji za odpověď, jsi velký bojovník a až budeš mít cestu kolem/do Zlína, tak dej určitě vědět, můžeme pokecat 😉

Level 10

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

 @Anonymous Aby šlo vidět, že se někam posouváme, tak jsem vytvořil, troufám si říct solidní, tabulku v Google Drive. IMHO nejlepší bude, když kdokoliv z nás v případě že na něco narazí, zde napsal záznam a pak to můžeš komunikovat s kámoši z Googlu 🙂 Co ty na to jakožto komunitní moderátor?

 

Link na Drive - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P_fKOZsTXfQ6-5--mDsXsV1UVg9IE3Kk--nhNo9RITk/edit?usp=sharing

Anonymous
Not applicable

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

Super! Díky
Level 8

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

Ahoj, doplnil jsem do tabulky "policejní oddělení" v originále "Police Department". Nevím jestli ještě doplnit o kategorii "městská policie".  

Level 10

Re: Drogerie - chybějící kategorie?


MIroslavK napsal(a):

Ahoj, doplnil jsem do tabulky "policejní oddělení" v originále "Police Department". Nevím jestli ještě doplnit o kategorii "městská policie".  


To je jedna z kategorií, která v mapách existuje (viz třeba https://goo.gl/maps/wZXVdq18d7k ), ale z nějakého důvodu není v aktuálním seznamu kategorií. Takže v seznamu ji určitě nechej, jen tam prosím doplň něco ve smyslu, že kategorie existuje, ale není aktivní..

Level 8

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

Na fóru pro moderátory, jsem poslal odkaz na naši tabulku. Protože se už dlouho nedoplňuje. Nadnesl jsem i problém Babyboxu a nadhodil jsme dotaz, zda by u Babyboxu byla vhodná i speciální ikona. Porotože tento systém zachraňuje životy. O výsledku Vás budu informovat. Až mi potvrdí řešení, navrhuji v tabulce udělat znamení pro další zadávání chybějících kategorií, nebo novou tabulku.

Zatím ahoj.

Level 10

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

@Myrathor Viditelne jsem to oddelil a diky za ten dotaz ohledne babyboxu 😉

Level 8

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

Ahoj @Rohlik @maila7 @Anonymous @Tom-SR @JosefK Dnes jsem obdržel vzkaz od Google moderátora Gus Moreira, postoupil naši žádost o nové kategorie týmu (lokalizačnímu a kategorizačnímu). A ti přidají, nebo vylepší překlady našich požadovaných kategorií. Budu žádat zpětnou vazbu. Pokud dojde ke změnám, budete informováni. 

Anonymous
Not applicable

Re: Drogerie - chybějící kategorie?

díky! Mirku 😉