Anonymous's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Anonymous
Not applicable

Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj, 

já jsem Zdeněk, aktuálně mám 5 Level, přispívám do Google Map v Kutné Hoře, Praze a dalších měst kam cestuji. Dělám i srazy Local Guides 🙂 

Budu rád, když o sobě něco taky napíšete. 

23 comments
Level 7

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj všem,

jmenuji se Vladimír Vojta (v současnosti na 4. levelu) a v Local Guides se snažím přispívat hlavně v Hradci Králové a také trochu v oblasti Uhlířskojanovicka (okr. Kutná Hora). 🙂

Level 7

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj, 

jsem na levelu 4. Mapování mě baví zejména tím, že mohu vylepšovat a opravovat svoje okolí a pomáhat ostatním, aby se se už nikdy nezamotali tam, kde jsem se už jednou motal já. Soutěžení o body jde úplně mimo mě.

Přestěhoval jsem se do Plzně, kde moc maperů není, takže je to tu všechno moje! 😄

Level 8

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj,

mé jméno je Ondřej Škorňa a přispívám hlavně po Praze. Když se toulám po krásách naší vlasti, tak samozřejmě také nezapomínám přispívat. Využívám jak Google Mapy, tak MapMaker na nějaké ty složitější věci 🙂 . Jsem rád, že se takovéto stránky tvoří, protože zde člověk najde plno zajímavých informací. A jsem Level 5.

Level 7

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj,
jmenuji se Dominik, aktuálně jsem na levelu 4. Pocházím z Mladé Boleslavi, kde také nejčastěji přispívám. Rád fotím PhotoSpheres, ale už by to chtělo asi lepší zařízení. To mi připomíná, že musím zmínit, že patřím do týmu #Nexus a nemůžu se dočkat letošních kousků.

Level 4

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj všem,

mé jméno je Lukáš Škabrada, a v porovnání s ostatními jsem mlíčňák - zatím teprve Level2. Přispívám do Google Maps po Praze, po Středních Čechách a v hojné míře pak v okolí Sedlčanska.

 

Anonymous
Not applicable

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

@Lukᚊ ahoj pokud chceš být altivní Local Guide připoj se do  Local Guides Praha

Level 7

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj,

já jsem z Kopřivnice, což možná neznáte. Je to asi 35 km od Ostravy. Snažím se přispívat, kde to jde, ale taky bych rád pomáhal vylepšit samotné mapy. Jako například takto. Jinak mám level 5 a jmenuji se Kuba.

Level 5

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Kopřivnici přece zná každej čech, protože Tatra, ne? 😉 Mimochodem se zde nalézá moc hezký muzeum této značky!!

 


@KubaM wrote:

Ahoj,

já jsem z Kopřivnice, což možná neznáte. Je to asi 35 km od Ostravy. Snažím se přispívat, kde to jde, ale taky bych rád pomáhal vylepšit samotné mapy. Jako například takto. Jinak mám level 5 a jmenuji se Kuba.


 Kopřivnici zdar 😄

Jan Cermak / Prague, Czech Republic, Middle Europe
Level 8

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj, mé jméno je Miroslav Koucký, jsem z Lázní Bohdaneč. Přispívám hlavně Krkonoše, Pardubice. Ale i celá ČR. Hodně cestujeme, na jaře s obytným autem, po celé ČR.