Anonymous's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj,

jsem z Mladé Boleslavi, a proto recenze, úpravy a fotky směřuji převážně tam. Aktuálně mám čerstvě pokořenou hranici 1000 bodů, takže čekám na nové úrovně pro místní průvodce :).

Spolu se @Anonymous jsem založil komunitu pro Mladou Boleslav, kde uvítám všechny aktivní členy ať už pro úpravy map, recenze, doporučení nebo fotografie, abychom všem ukázali, že MB není jen město automobilů.

Level 5

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Kopřiva zdraví do Kopřivnice! Taky jsem byl v muzeu...

Level 10

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj,

ja jsem Tomas s vekem pod 30. Narodil jsem se v Gottwaldove a nyni ziji ve Zline 🙂

Edituji mapy od roku 2011 a delam to ve svem volnem case, tak jako asi kazdy z nas.

Hodnotim temer vsechny mista, ktere navstivim a snazim se psat delsi recenze, tak aby si v ni kazdy nasel to sve.

Prevazne se vsak zameruji na editaci jiz vytvorenych POI v mapach - pridani chybejicich informaci nebo uprava stavajicich.

 

PS: Srazu ve Zline se nebranim 😉

Level 8

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj,

já jsem Petr z Prahy a přispívám kudy jdu 🙂 nejčastěji se pohybuji v Praze nebo Kladně, ale také hodně cestuji. 

Level 10

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

@PetrVot Vítej v komunitě 😉


PetrV napsal(a):

Ahoj,

já jsem Petr z Prahy a přispívám kudy jdu 🙂 nejčastěji se pohybuji v Praze nebo Kladně, ale také hodně cestuji. 


 

Level 7

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj všem. Jsem z Karlových Varů a dnes jsem se dostal na 3 stupeň. Se ženou chodíme na procházky po okolí a já fotím. Něco vždy přidám na Google mapy a než jsem se nadál jsem zde. Doufám že fotografie se budou líbit, místa mnou navštívená poslouží k dobré orientaci a výběru kam zajít ať už na jídlo, za kulturou, nebo jen na procházku

Level 2

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahojte,

volam sa Peter, som z Banskej Bystrice a manzelka je z Pribora (okres Novy Jicin)

tiez mi vobec nejde o body, prispievam hlavne fotkami a overujem odpovede o podnikoch.

Len pred nedavnom som zacal, takze dalo by som povedat ze som este Novice.

Level 10

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

@tekk a @badyk41 Vítejte na fóru a přeji spoustu pozitivních zkušeností s programem LG:

Level 8

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

Ahoj @badyk41 @tekk Vítejte na fóru. Přeji hodně dalších úspěchů.

Level 7

Re: Čeští a Slovenští Local Guides

@JanČ Rád bych žil v představě, že Kopřivnici znají všichni. Bohužel znám lidi z Opavy, kteří nevědí ani to, že existuje Tatra. Nicméně muzeum je dokonce čtvrté nejvíce navštěvovanější muzeum v ČR! 😄