04-14-2018 02:30 PM
Jest tutaj - widoczna z satelity - codziennie na nią chodzę i dodałem trochę 360
Nazwa Siłownia plenerowa
adres al. Nojiego; Warszawa
kategoria: Siłownia
https://www.google.pl/maps/@52.2188707,21.0403241,3a,75y,213.26h,75.29t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipP5...
ja od 4ch miesięcy dodaję i nie mogę dodać. co za bzdura już w styczniu pisałem o tym do Google i nic się nie zmienia. Siłownia jest już 2 lata.
05-08-2018 02:30 AM
Czy pobliska ambasada może być przyczyną problemu?
Rozumiem, że dokładnie sprawdzałeś zgodność współrzędnych ze zdjęcia pod kątem zgodności z koordynatami na mapach..
Może trzeba skalibrować kompas w urządzeniu z androidem...
05-08-2018 04:30 AM - edited 05-08-2018 04:31 AM
telefon pokazuje dokładnie miejsce gdzie stoję jak robię zdjęcia i nie jest to na terenie ambasady. tylko na terenie siłowni plenerowej i ciągle mam "nie zastosowano". Na której często sobie ćwiczę.
a wiadomo że z serwisem google, któremu zgłoszenia robiłem na ten temat, nie można się skontaktować.
Ambasada jest przy ulicy Kawalerii a siłownia Nojiego