05-09-2017 05:24 AM
Witajcie, mam problem z dodaniem do map miejsca Staw Krusza. Miejsce jest sprawdzane następnie komunikat "nie zastosowano"
Link do miejsca : https://www.google.pl/maps/@51.2736687,15.092575,497m/data=!3m1!1e3
Link do info google: https://www.google.com/search?q=staw+krusza&oq=staw+krusza&aqs=chrome..69i57.4498j0j7&sourceid=chrom...
Mieszkam nieopodal od urodzenia i doskonale wiem gdzie leży i jak się nazywa.
Może ktoś pomoże i zatwierdzi, nadmieniam iż jest to przy trasie rowerowej gdzie znajdują się tablice informacyjne zarówno po polsku jak i niemiecku.
05-21-2017 06:42 AM
@WojciechJ To jakieś globalne bugi z niektórymi lokalizacjami. Sprawdziłem, że miejsce faktycznie istnieje i tak się nazywa, po czym próbowałem dodać. Niestety efekt mam taki sam jak Ty.
05-21-2017 06:57 AM
Może też być i tak, że miejsca z rodzaju "obiekty naturalne" po prostu już się nie dodają do mapy, ale nikt nas o tym nie powiadomił.
05-21-2017 07:02 AM
Faktycznie. W kategoriach brak takich pozycji jak: staw, rzeka, potok, strumień ... był staw rybny jedynie, ale staw rybny jest raczej kategorią działalności.
05-21-2017 07:53 AM
Co jest najdziwniejsze w tym wszystkim że w tym samym czasie dodałem 2 inne stawy w okolicy (rygle i rygle 2) i zostały utworzone.
05-23-2017 02:06 PM
Mogu li i ja malo ovdje pisati? Ja sam novi a jos nema hrvatski jezik.