SondejMarek's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

Oczywiście tylko swoje zdjęcia!

-bez zaskoczenia - Na pierwszym miejscu przepiękny widok z pokoju w Michałowicach, zdjęcie zamieszczone w 2014r.

-zaskoczenie - Na drugim miejscu rozmazana cena w markecie z AGD, zdjęcie zamieszczone w grudniu 2017r.Screenshot_20180523-101305.jpg

 

 

 

Marek Sondej
13 comments
Level 6

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

Screenshot_20180524173628~2.png

 

Póki co u mnie niezmiennie na miejscu 1. IKEA w Bydgoszczy... foto zrobione z wieżowca nieopodal, podczas oczekiwania na rozmowę kwalifikacyjną ws. pracy 🙂  Natomiast miejsce 2. to właśnie coś trochę zaskakującego hehe... dlaczego ponad 30tys razy oglądano fotkę z jakiegoś małego marketu gdzieś na obrzeżach Bydgoszczy... do tego to wcale nie jedyny market w okolicy, wręcz przeciwnie-dosłownie obok stoi Piotr I Paweł, Biedronka, Carrefour i LIDL ...a ludzie widać kochają akurat Kauflanda hihi

Level 6

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

Jak się wyprowadzałem z Bydgoszczy to IKEA była w planach, był to rok 2003. Z tego co wiem to dłuuugo im zeszło to budowanie, nie obyło się bez wielkich problemów. Jeździliśmy wtedy do Ikei do Gdańska lub Poznania 🙂

BTW na twoim screenie Kaufland ma 25000 wyświetleń, to Lidl ma 32000.

Marek Sondej
Level 8

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

Jeżeli chcesz mieć dobry wynik, to zrób zdjęcie jakiegoś naprawdę popularnego obiektu. Najlepiej sferyczne, albo krótki filmik (są one promowane) – nawet wyświetlenie miniaturki nabija licznik.

W pierwszej chwili pomyślałem, że nie mam szans, bo bywam w miejscach raczej niezbyt popularnych, gdzie nawet nie ma POI, do których można by dodawać zdjęcia (w tym roku np. Beskid Niski, Sądecki, Pieniny, Gorce...), ale widzę, że przy okazji udało mi się być w paru popularnych miejscach https://photos.app.goo.gl/54qPeXi41fwlTU033

 

Pozdrawiam

    :-Przemo.

 

Level 8

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

Dokładnie chociaż nigdy nie wiesz które zdjęcie pójdzie w górę. Ale potwierdzam, sferyczne ( albo takie "krótkie" panoramy) dobrze działają, często wyświetlane są wyżej niż zwykłe. Oby tak dalej Przemo ! 😄

Level 10

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

Pierwsze 6 zdjęć wg największej ilości wyświetleń. 

Trudno określić dlaczego akurat ta fotka z Kasprowego ma przewagę (inne z nią połączone nie przekraczają 200 tyś). 
zrzuty_lokalny przewodnik.jpg

Level 6

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

Ł.A.Ł- ponad 26.500.000 wyświetleń. Jesteś fotografem z zamiłowania czy zawodowo, zamazałeś ilość zdjęć 🤔

Marek Sondej
Level 10

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

Z zamiłowania, często bywam w różnych miejscach. 

Level 10

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

 Fajny rekord ponad 44 tysięcy 

Level 6

Re: Pochwal się się ilością wyswietleń, pokaż też najbardziej zaskakujących wynik.

googlemapswklad.PNG

Na miejscu pierwszym zdjęcie lodziarni Grycan w Warszawie, drugie miejsce to ponad 200.000 wyświetleń wnętrze restauracji Zushi Point:

googlemapswklad2.PNG