Brair's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 3

PHP Developers

Witam jestem Freelancerm i w wolnym czasie pisze w języku PHP chętnie pomogę osobą chcącym rozwijać się w tym kierunku:) Zapraszam do tworzenia społeczności PHP Dev na Google Local Guides

Polska
5 comments
Level 10

Re: PHP Developers

@Brair

Poczytaj o programie lokalnych przewodników, a zrozumiesz jaki faul właśnie popełniłeś. Chcesz tworzyć DGD - super, ale jeśli będziesz to robił łamiąc reguły Google to jak sądzisz - jak będziesz postrzegany przez Google?

Przemyśl to, przeczytaj po co jest program i forum Lokalnych Przewodników i proponuję przeedytuj swojego posta na "normalne" powitanie z grupą. Napisz coś o sobie - np. co lubisz robić jako Lokalny Przewodnik.

https://maps.google.com/localguides/rules

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 3

Re: PHP Developers

Dzięki za odpowiedź. Mam dopiero 3 lvl więc nie jestem jeszcze świeżym przewodnikiem:) ok poprawiam

Level 10

Re: PHP Developers

@Brair

Serio uważasz, że na Local Guides Connect jest miejsce na tworzenie społeczności programistycznej?

Przeczytałeś cokolwiek z tego, co Ci linkowałem?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 3

Re: PHP Developers

fakt...jak mogę usunąć ten post lub przenieść w właściwe miejsce? pomożesz?

z góry dzięki za uświadomienie mnie:)

Level 10

Re: PHP Developers

@Brair

Kliknij na 3 kropeczki przy poście i wybierz Edit Replay i zmień treść posta na taką, jaką Ci wyżej sugerowałem. Usunąć się nie da.

 

Pozdrawiam,

Jacek 

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL