LukaszPL's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Kurczy się lista benefitów w programie LG

 

Cześć LG,

tak sobie pomyślałem, że w tym roku ani widu ani słychu o rocznym prezencie dla LG na poziomie 4+. W zeszłym roku prezent roczny był przyznawany w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, ale już dużo wcześniej rozpisywano się o tym. Sprawdziłem dzisiaj listę benefitów i zauważyłem, że jedyny materialny prezent znikł (w zeszłym roku były to koszulki z logo LG). Pełen opis "dodatkowych możliwości" jest tutaj: https://support.google.com/local-guides/answer/6281793

 

Pozdrawiam

Łukasz

2 comments
Level 10

Re: Kurczy się lista benefitów w programie LG

Jeśli na forum jest zarejestrowanych ponad 60 tysięcy ludzi to nie ma się czemu dziwić.

Każdemu koszulkę... Zrobić, rozesłać. Zaczynają się kwoty liczone w milionach dolarów.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 7

Re: Kurczy się lista benefitów w programie LG

Cześć,

zawsze jest miło otrzymać jakiś prezencik, ale po zmianach na liście benefitów widać, że Twórcy programu Local Guides nie przewidzieli, że stanie się on tak popularny. Sam jestem w grupie szczęśliwców, którzy dostali jeszcze ekstra miejsce na dysku w ilości 1TB na dwa lata. Dziś jest chyba 100 GB i na rok. Mi akurat nie robi czy to jest 1 TB czy 100 GB ale czas wydaje się być ważny, że chyba będzie to corocznie odnawiane. Z globalnym zlotem też wyszła spora kiszka. Prawdopodobnie tylko z Polski było tylu LG na 5 poziomie, co organizatorzy przewidzieli ilość osób na cały świat. I zapewne nie było by poczucia "kwasu" gdyby reguły zakwalifikowania na zlot w USA były klarowne - sami wiecie jak dużo pracy włożyło wiele osób by pojechać na zlot, a w większości przypadków nawet nikt nie obejrzano stworzonych filmów.

Tak czy siak, nie ma co się łamać. Ja tam dłubię głównie dla własnej satysfakcji.

 

Pozdrawiam

Mariusz