MałgorzataK's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 5

Re: Korzyści z poziomu 5

No masakra Ci powiem, nie wiem, może się w głowę pukną i to zmienią za jakiś czas, albo inne bonusy dadzą jeśli chcą TEN program rozwijać, Map Makker niebawem znika zostaje wiec tylko LG, ciekawe co zrobią...

Best Reggards
Rafał Dziurowicz
Level 6

Re: Korzyści z poziomu 5

Dzięki za tego newsa o końcu programu. Starałem się uzupełniać wszystko rzetelnie, ale muszę zacząć śmiecić aby zdobyć te 100 gigacebul. 

Jakiś pomysł jak zrobić to szybko i skutecznie? Mam 133 punkty. 

Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

Nie ma magicznego sposobu na zdobycie 67 punktów. To dużo i nie dużo. Oto kilka moich pomysł jak uczciwie można zdobyć więcej punktów:

  1. Może masz na dysku jakieś zdjęcia z podróży? Każdy fotografuje znane budynki, parki, pomniki - tym możesz uzupełnić mapy.
  2. Sprawdź mapy w swoim regionie pod kątem obiektów które są w mapach - może brakuje w nich godzin otwarcia, stron www. Wiele z tych miejsc znamy i z pamięci możemy dodać parę rzeczy
  3. Przejrzyj swoje oceny, które wystawiłeś różnym lokalom. Wystarczy dodać komentarz aby zdobyć kolejny punkcik. A przy okazji Google może zadać Ci pytania odnośnie miejsca i tym sposobem dostaniesz kolejny punkt.

Pamiętaj, że punkty mogą być naliczone po 24h, dlatego aby zdobyć 89,99 zł (tyle kosztuje dysk na rok) w postaci 100GB/rok powinieneś zakończyć edycję do wtorku - środy. Na siłę nie ma co robić 😉 Pewnie będą inne benefity.

 

Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

@RafałD:

To, że w Google ciągle coś się zmienia to wszyscy wiedzą. Wydaje mi się, że teraz Google postanowiło zmienić się bardziej niż zwykle a to wymaga zamknięcia / zawieszenia / reorganizacji wielu narzędzi. Jestem optymistą i myślę, że program LG wkrótce zaproponuje nowe profity 🙂

 

PS. Swoją drogą w opiniach Google trudno znaleźć użytkownika, którzy jeszcze nie jest lokalnym przewodnikiem.

Level 5

Re: Korzyści z poziomu 5

@LukaszPL Pytanie tylko jakie, bo możliwość zorganizowania spotkania jakoś mnie specjalnie nie przekonuje 😛


@ŁukaszS wrote:

@RafałD:

To, że w Google ciągle coś się zmienia to wszyscy wiedzą. Wydaje mi się, że teraz Google postanowiło zmienić się bardziej niż zwykle a to wymaga zamknięcia / zawieszenia / reorganizacji wielu narzędzi. Jestem optymistą i myślę, że program LG wkrótce zaproponuje nowe profity 🙂

 

PS. Swoją drogą w opiniach Google trudno znaleźć użytkownika, którzy jeszcze nie jest lokalnym przewodnikiem.


 

Best Reggards
Rafał Dziurowicz
Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

@RafałD, oj tam, oj tam 🙂 Masz jeszcze cały worek innych korzyści np. dostęp do grupy  Poziom 4+, dostęp do grupy  Poziom 5+, możesz zaprezentować się innym na oficjalnych grupach no i dostajesz niektóre funkcje szybciej. Aaaa... no i możesz już być moderatorem swojej grupy LG 🙂

To tak z przymrużeniem oka 😉

 


@RafałD wrote:

@LukaszPL Pytanie tylko jakie, bo możliwość zorganizowania spotkania jakoś mnie specjalnie nie przekonuje 😛



 

Level 10

Re: Korzyści z poziomu 5

@CodyS

100 GB/rok  zamiast 1 TB/2 lata to już od lipca 2016 było.

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

zwłaszcza jak plakietkę ma ładna Małgosia 🙂

Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5


@RafałD wrote:

No masakra Ci powiem, nie wiem, może się w głowę pukną i to zmienią za jakiś czas, albo inne bonusy dadzą jeśli chcą TEN program rozwijać, Map Makker niebawem znika zostaje wiec tylko LG, ciekawe co zrobią...


Ciekawe. Jakoś MapMaker mógł się rozwijać bez absolutnie żadnych profitów i wkrótce po jego uruchomieniu w Polsce, byliśmy drugim po Stanach państwem pod względem liczby wprowadzanych zmian.

 

Strasznie mnie drażni materialistyczne podejście niektórych LG do tego tematu: "niech dadzą jakieś bonusy, bo inaczej nie będę nic robił", "ten program umrze, jak nic nie dadzą", "dlaczego nas nie doceniają, w końcu tak dużo robimy".


Czy 133 punkty to na prawdę tak dużo???
Znam paru LG, którzy mają po parę tysięcy. Jak przeszukać to forum, to można znaleźć profil Japończyka, który ma ponad 52 tysiące punktów... Ciekawe po co je robi, skoro powyżej 500 punktów nie ma już żadnych korzyści...

W Holandii LG spotykają się co miesiąc na grillu. W innych miejscach buduje się społeczność LG przez spotkania w "realu", wspólne spacery fotograficzne, wspólne wypady kulinarne itp.
To te powstające społeczności są bonusem – nowi znajomi, nowe zainteresowania = mój rozwój osobisty.

Jak my budujemy społeczność? Jak ja ją buduję? Czy przypadkiem moje narzekanie nie jest jedyną formą uczestnictwa w programie?

Pozdrawiam
   :-Przemo.

 

PS: Miejsce na dysku było zwykłą promocją. Tak jak w nowym markecie czy nowej stacji benzynowej na początku są niższe ceny, by przyciągnąć klientów.

Former Google Contributor

Re: Korzyści z poziomu 5

Hi @CodyS, please pardon me for responding in English. As noted by @ŁukaszS, there are no quick ways to get points. More importantly, do not spam. We appreciate good quality reviews and photo contributions as well as accurate data when editing and adding new places. Please always ensure than your contributions do not violate the Local Program rules. About Local Guides contain great information on the ways to contribute to Maps constructively and effectively.

New to Connect? Check out Help Desk! Always keep in mind the Local Guides program rules when posting.