Robert-Belper's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Dodane miejsca niewidoczne na mapie

Dodałem kilka miejc, których nie było na mapie i do każdego miejsca dodałem zdjęcia. Miejsca sa widoczne TYLKO WTEDY gdy wpisze sie ich nazwę w mapy. Nie widać ich przy zwykłym przeglądaniu map np: w ciagu pawilonow na ulicy, na mapie widac przykladowo okuliste i sklep z butami ale nie widac pizzeri, ktora jest miedzy nimi mimo, że została zatwierdzona i widze ilość zerknięć na zdjęcia. Widzę ją dopiero kiedy wpisze w wyszukiwarke map jej nazwę. Właściciel pyta jak to jest, że on wciąż nie widzi swojego lpkalu na mapie ale widzi sklep z butami i okuliste. (to tylko przykład zmyślony dla prostego przedstawienia broblemu )

7 comments
Level 9

Re: Dodane miejsca niewidoczne na mapie

trzeba mieć historię - i miejsce musi spełnić założenia google maps - nie wiadomo co decyduje o wyświetlaniu miejsca - ale jest pewne - ni ewszystkie miejsca są wyświetlane.
Ważne że jak ktoś wpisze nazwę to miejsce się pokazuje! 🙂

Level 6

Re: Dodane miejsca niewidoczne na mapie

Dzięki bardzo. Możesz mi jeszcze powiedzieć co to znaczy „ mieć historię”?

Level 7

Re: Dodane miejsca niewidoczne na mapie

Cześć,

byłem przekonany, że miejsca pojawiają się po akceptacji w ramach "odkrywania nowych miejsc". Kilka razy zdarzyło mi się odpowiadać na pytania w nowych miejscach i prośby/powiadomienia o zmianach w miejscach. Robię to wyłącznie dla fan'u, więc nie zwracałem na to szczególnie uwagi - odpowiadałem zawsze zgodnie ze stanem faktycznym (choć kilka razy musiałem zaprzeczyć zmianom które ktoś próbował wprowadzić - szczególnie chodzi o godziny pracy i nazwy miejsc).

 

Może wprowadzenie miejsca wymaga akceptacji drugiego LG?

 

Pozdrawiam,

Paweł 

Connect Moderator

Re: Dodane miejsca niewidoczne na mapie

Witam, @Robert-Belper@PawelDawidowski@SebiKR

 

I will answer in English.

 

1. New accepted places can take 24 hours before shown on maps.

2. Their are different possibilities to creat places. When doing this via adress, the new generated place can be hidden an other place already on this adress. In this case you only find via searching Name.

3. Google has a big algorithm behind this. In addition some places are critical and a Manuel review is done.

4. Places in shopping center you can only create, when the owner has not established a business account.

5. Generally a review by an other LG is no must, before confirmation.

 

In Poland creating places is going well

😉

 

Pozdrawiam

 

 

https://goo.gl/maps/6ascMbAtC6r
Level 4

Re: Dodane miejsca niewidoczne na mapie

 Tu jest local w języku polskim.

Level 9

Re: Dodane miejsca niewidoczne na mapie

historia to:
- czas istnienia punktu - im dłużej tym lepiej

- ilośc opini

- ilość fotek

- ilośc komentarzy

 

im więcej wszystkiego tym lepiej - ale...nie wiem od jakiego wyniku stajesz się atrakcyjny dla Google :(.