SebastianSosnowski's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Beta Testy Google Maps

Witam,
otrzymałem ostatnio od G zaproszenie do udziału w testach beta wersji Map Googla na Androida
czy ktoś z Was już to testuje ? jakie są zmiany do wersji prod ?
Zaproszenie do testów Google MapsZaproszenie do testów Google Maps

Polska
5 comments
Level 10

Re: Beta Testy Google Maps

@SebastianSosnowski

Wielu z nas to testuje. Co kilkanaście dni, czasem częściej pojawia się aktualizacja z nowymi funkcjami/funkcją albo tylko poprawką bugów albo innymi zwykle drobnymi zmianamj. Niestety zwykle nie jest opisane co jest nowego i trzeba zgadywać. Apka zastępuje produkcyjną wersję map. Generalnie różnicy w użytkowaniu nie ma. Nie zdarzyło mi się by beta się zawieszała albo coś źle działało.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Beta Testy Google Maps

@JacekNK dzięki za info, 
w moim przypadku trochę jednak aplikacja zwolniła ale może jestem nadwrażliwy,
natomiast istotniejsze dla mnie było czy są dostępne listy zmian wprowadzane do Bety aby wiedzieć co sprawdzać 😉 

Level 10

Re: Beta Testy Google Maps

@SebastianSosnowski

Jak pisałem - zwykle nie wiadomo co zostało dodane/zmienione. Jak się zna apkę to można się zorientować.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Beta Testy Google Maps

Dla osób które są ciekawe nadchodzących zmian i co aktualnie jest testowane w wersji beta.
Scr z widoku tej opcji map na mobile

Displaying Screenshot (31.08.2016 08:51:16)

Oficjalny komunikat G

 

 
Korzystaj z nieograniczonych możliwości zapisywania miejsc.
Już niedługo będzie można porządkować miejsca w ramach specjalnych list, takich jak Ulubione czy Chcę tam pojechać, lub własnych, np.:
  • Najlepsze burgery w Śródmieściu
  • Podróż do Meksyku w lipcu 2017 r.
  • Miejsca, które pokażę rodzicom
W przyszłym tygodniu w Mapach Google na Androida wprowadzimy możliwość zapisywania list miejsc.
Lokalni przewodnicy na poziomie 4 lub wyższym będą mogli z niej skorzystać kilka miesięcy wcześniej niż pozostali użytkownicy.
Level 5

Re: Beta Testy Google Maps

Jacek, a wiesz coś może co z wersją na iOS? Kojarzę że jakiś czas temu, dostałem informacje że będzie dostępna, ale potem żadnej komunikacji.

 

Czy jest lub będzie dostępna?


@SebastianSosnowski wrote:

Dla osób które są ciekawe nadchodzących zmian i co aktualnie jest testowane w wersji beta.
Scr z widoku tej opcji map na mobile

Displaying Screenshot (31.08.2016 08:51:16)

Oficjalny komunikat G

 

 
Korzystaj z nieograniczonych możliwości zapisywania miejsc.
Już niedługo będzie można porządkować miejsca w ramach specjalnych list, takich jak Ulubione czy Chcę tam pojechać, lub własnych, np.:
  • Najlepsze burgery w Śródmieściu
  • Podróż do Meksyku w lipcu 2017 r.
  • Miejsca, które pokażę rodzicom
W przyszłym tygodniu w Mapach Google na Androida wprowadzimy możliwość zapisywania list miejsc.
Lokalni przewodnicy na poziomie 4 lub wyższym będą mogli z niej skorzystać kilka miesięcy wcześniej niż pozostali użytkownicy.

 

Best Reggards
Rafał Dziurowicz