YadeanD's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Meet-ups in Israel

hi ושלום

offcoourse we could do this in english but i think it  would be nice if we put a litte hebrow onthis site//

מה שלומכם??

מנסיוני הלא כל כך עשיר יש כאן כמות לא מבוטלת של מדריכי גוגל מקומיים אך משום מה מפגשים רבים לא מצאתי.

ביררתי קצת ולארגן מפגש שכזה עדיף כמה שבועות מראש ומכיוון שפגישות וקריאה בפורום זה לא מהיום להיום(לי למשל ישהפסקה של כמה חודשים בין כניסה לכניסה באתר ) ובדרך כלל אני רק מעדכן את אתר המפות מהנייד ..

אצלי זה התחיל בשהייה ממושכת בחו"ל מצאתי את ההפליקציה וזה נתן לי משהו לעשות בלי קשר לתרומה ובכלל זה עזר לי אישית..

מאז שחזרתי ראיתי שישראל זו לא קבוצה מגובשת מי יודע כמה וראיתי מפגשים שונים בערים גדולות בהן אנשים כן התחברו..

יכול להיות מבדידות מה שלא קיים המון בארצנו ץץ לכן חשבתי לזרוק את ההצעה הזו לאויר..

אולי יהיה ביקוש ואף כמה רעיונות וניתן לאנשים מכל קצוות הארץ את הזמן והמקום בו נוכל ליצור מפגש שכזה הרי רובנו ממש עסוקים 

כל הזמן ויש לנו עוד מאות פורומים וחברים מתקופות שונות בחיינו ץץובכול זאת לי זה נראה רעיון מצוין ..

אז לפני שאני מגזים אם ההשתפכות תעלו ראיונות ולא ישר לקפוץ יש אירוע כזה ואחר מחר מחרתיים

יותר לכוון למשהו ארוך תווך כדי שגם אנשים שלא עוקבים בחרדה קיומית אחר האתר יוכלו להציע ראיונות

ונאה לי שבסופו של דבר נבצע מין קיזוז ראיונות שלא יעלו יפה וקידום רעיונות שכולם ירצו ...

ונוכל פעם אחת באמת לארגן איזה מפגש שכזה ...תקראו ותראו רעיונות של מפגשים קיימים (זה מתרגם גם למי שלא מבין)

אני מקווה שתיהיה הענות

בברכה עדין 

ישראל