Levko's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Зустріч місцевих експертів

Зустріч місцевих експертів

Lviv

Lviv, Lviv Oblast, Ukraine

April 15, 2017 @ 10:00 (EEST)

 

meet for the local gides Зустріч місцевих експертів. Обговорення тем пов'язаних з програмою google місцевих експертів. Фото та просто туристична екскурсія. Також буде організована мінімальна конференція.

 

RSVP here

 

17 comments
Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

Щось дата не дуже підходяща. Якраз перед пасхою.

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

Давайте зустрінемось.  Познайомимось. Тут питання про зустріч. ))))  Звісно, що можна буде  організувати  іншу зустріч.


Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

На рахунок зустрічі я не проти. Просто особисто для мене наступні 2 вікенда зайняті. Але може будуть ще бажаючі)

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

 подивимось, що вийде  з цієї зустрічі.  Яшо шось. То організую  іншу . З датою наперед за 1 міс а може і 2 )))))

Level 3

Re: Зустріч місцевих експертів

Я тільки за. Така зустріч піде лише на користь. Але треба планувати за місяць.Бо зараз свята і справді важко.

 

 

 

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

6 травня День міста Львова! Чим не привід зібратись місцевим експертам)))

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

Давайте якось проголосуємо.  Я тільки ЗА )))))))))))

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

Я буду. 

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

По досвіду проведення не дуже багатолюдної зустрічі експертів скажу, що треба:

  1. гарно домовитись про місце - загальне "біля оперного" не підійде, краще якийсь заклад
  2. підготувати табличку з назвою групи і події або якийсь яскравий атребут - парасоля чи повітряні кульки
  3. можна залишити контактні дані у інфо про зустріч, або ще у фб продублювати подію. 
  4. продумати формат зустрічі наперед, якщо у нас буде екскурсія, то хто її буде вести, куди, як зробити її цікавою?