LakóD's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 9

Re: Hol vagy Magyarország?

Teljesen mindegy számomra, majd valamelyiket elfogadják hivatalosnak és ott folyhat a csevegés. Lényeg, hogy legyen egy hely!

 

Neked már válaszoltak?

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?Sz

Sziasztok!

 

Ide értem!  😄

Salgótarján és környéke. Bár időm korlátozott, igyekszem!  Főleg új helyeket adok én is hozzá, javítgatok, utakkal csak szenvedek, mert nem szeretem azt a rengeteg várakozási időt, míg tovább léphetek.

Bár gondolom azt már tudjátok, hogy a MapMaker-nek rövidesen vége lesz. A mobil alkalmazásban már folytatom, az éles térképen is el lehet boldogulni a helyekkel. Az utakkal nem tudom még, hová jutnak.

Békefalvi Alias (VazeZolee) B.Zolee

 

Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?Sz

Sziasztok, én is itt vagyok egy ideje, de sajnos sok magyar esemény, aktivitás nem nagyon történik a fórumon.

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?Sz

Új még, ide kel szervezni a "Népeket" 🙂 

Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?Sz

Igen, új, és ez a topik is a 4+ kategóriában van, ami nem nagyon segít, mert a kevesebb ponttal rendelkezők nem is láthatják. 🙂

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?Sz

Nincs MÉG EGY alap "Magyar" közösség ITT? 


@petocsaba wrote:

Igen, új, és ez a topik is a 4+ kategóriában van, ami nem nagyon segít, mert a kevesebb ponttal rendelkezők nem is láthatják. 🙂


 

Level 5

Re: Hol vagy Magyarország?

sziasztok

Viktor vagyok örülök hogy rá találtam a magyar fórumra. Jelenleg Hollandiában élek de gyakran utazom Magyarországra

Level 9

Re: Hol vagy Magyarország?Sz

Amint meglesz itt az 50 felhasználó, lehetnek események is Magyarországon. Addig nem nagyon. 


@petocsaba wrote:

Sziasztok, én is itt vagyok egy ideje, de sajnos sok magyar esemény, aktivitás nem nagyon történik a fórumon.



https://plus.google.com/communities/111384961045390336107

Level 6

Re: Hol vagy Magyarország?

Sziasztok!

 

Nincs kedvetek megpróbálni a márciusi feltérképezős eseményt?

Level 9

Re: Hol vagy Magyarország?

De, az jó lenne!