geos's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Απ: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Γεια σας παιδια και από εμενα, σας εψαχνα και χαιρομαι που σας βρηκα.

Από Χαλκιδική , στη Σιθωνία συγκεκριμενα, ξεκινησα και εγω για πλακα αλλα διαπίστωσα πως εχει πολλές δυνατότητες τοσο να βοηθησουμε επισκέπτες στις περιοχές μας , όσο και να βελτειώσουμε τις πληροφορίες γενικά στους χάρτες.

Τα λέμε... 🙂

Level 2

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Καλημέρα από Πάτρα , καλή αρχή σε όλους σας.

Level 6

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Γεια σας και από εμένα είμαι η Νατάσσα και είμαι από Θεσσαλονίκη. Χαίρομαι να μοιράζομαι πληροφορίες για τα μέρη που πηγαίνω και χαίρομαι να βοηθάω τον τουρισμό μας. Μακάρι και άλλοι να ακολουθήσουν και να αναδείξουμε τα μέρη της Ελλάδας. Να φανταστείτε έδωσα πληροφορίες ακόμα και για μία στάση του Μετρό στη Θεσσαλονίκη που ακόμα φτιάχνεται.

Level 3

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Καλησπέρα σε όλους,

 

Αυξανόμαστε και πληθαίνουμε, τι λέτε να κάνουμε ένα group στο fb για να μιλάμε ευκολότερα;

Level 6

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Θα ήταν μία καλή ιδέα ώστε να μπορούμε να ανταλλάσουμε και ιδέες

Level 3

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Στείλτε μου mail στο harry.bouras@googlemail.com τα ονόματά σας να σας προσθέσω αργότερα το απόγευμα.

Level 6

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Γεια σας παιδια

Καλή ιδεα το fb αλλα καλυτερα θα ήταν να μιλαμε συχνοτερα εδω μεσα, ισως ετσι μπορεσουμε να φτιαξουμε και section με Ελληνικά..

Εχουμε ήδη ενα χωρο σε αυτο το φορουμ , γιατι να παμε αλλου , απλα θα πρεπει να το επισκεπτομαστε συχνοτερα...

Level 4

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Συμφωνω με το ΦΒ η με καποια αλλη εφαρμογη που εχει αμεση ανταποκριση για πιο γρηγορη συνομιλια. Το να μπαινουμε εδω δεν ειναι ευχρηστο καθως επισης ουτε γρηγορο. 
Στο φβ δε χρειαζεται να γινουμε φιλοι για να μιλαμε απ οσο ξερω οποτε δε χρειαζεται να ανησυχουμε για τα προσωπικα μας , αν υπαρχει τετοιο θεμα.

Level 6

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Καλησπερα VasileiosV

ήδη μιλάμε , για αυτο ειναι το φορουμ, αλλιως δεν θα ειχε λογο υπαρξης...

Το facebook ειναι απλα ενα μεσο κοινωνικης δικτυωσης , θα χαθουμε απλά στην παλιρροια των ποστ .

Επειτα οπως προειπα, αν αναρτουμε τα θεματα μας εδω μεσα στην δικη μας γλωσσα και βάζοντας καθε φορα και την τοποθεσια της περιοχης μας στον χαρτη , δυναμώνουμε την παρουσια μας σε ενα παγκοσμιο φορουμ.

Αν προσεξατε γενικά η Ελλάδα δεν εχει παρουσια σε φορουμ μεγαλα ουτε ως επιλογη για γλωσσα.. η αποψη μου ειναι να μην περιοριστουμε στο fb και κατα συνεπεια μεινουμε αφανεις σε κατι τοσο μεγαλο.

Επειτα το fb ουτος η αλλως το χρησιμοποιουμε καθε μερα, αυτο εδω ειναι κατι άλλο...

Level 6

Re: ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΠΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - GREEK LOCAL GUIDES

Εγώ να σας πω επειδή είμαι δικτυωμένη αρκετά δε με πειράζει και εδώ να μιλάμε και από το fb. Ήθελα να ρωτήσω είδατε καμιά καινούργια δυνατότητα πιο μπροστά που λένε ή το μόνο που κερδίζουμε είναι ο δωρεάν επιπλέον χώρος στο google drive;