OndrejV's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Prvy slovak ?

Ahojte

Asi som tu zatial prvy slovak... Mapujem hlavne okolie Topolcany, Nitra ale aj moje potulky po celom svete 🙂

Topoľčany, Slovensko
16 comments
Level 8

Re: Prvy slovak ?

Ahoj, ja pridávam hlavne široké okolie Trenčína a Novej Bane, samozrejme veľa krát aj inde po celom Slovensku a Európe.

Level 8

Re: Prvy slovak ?

Tatami Nitra, poznáš? Veľmi príjemná reštaurácia 😉 

Level 8

Re: Prvy slovak ?

Ahojte.

Tak dobre vedieť, že je nás tu viac. Možno by nebolo odveci urobiť nejaké, zatiaľ trebárs neoficiálne a neformálne stretnutie, a pomôcť trochu zviditeľniť naše krásne Slovensko. Myslím, že máme čo ukázať.

Level 8

Re: Prvy slovak ?

Tiež som bola za , ale sa dajako nikto neprihlásil 😄 zatiaľ 🙂

Level 8

Re: Prvy slovak ?

Ahojte,

Ja pridávam hlavne v okolí Myjavských kopaníc a všade tam, kde sa objavím.

 Community moderator: Slovak Local Guides

Level 8

Re: Prvy slovak ?

@PeterI neviem či vieš, ale stretnutie organizujem. Tu je link


@PeterI wrote:

Ahojte.

Tak dobre vedieť, že je nás tu viac. Možno by nebolo odveci urobiť nejaké, zatiaľ trebárs neoficiálne a neformálne stretnutie, a pomôcť trochu zviditeľniť naše krásne Slovensko. Myslím, že máme čo ukázať.


 

 Community moderator: Slovak Local Guides

Level 8

Re: Prvy slovak ?

Viem, ale ako som už napísal na G+ , nemôžem sa zúčastniť. Len prajem príjemnú zábavu, a možno (určite) niekedy nabudúce.


@marting wrote:

@PeterI neviem či vieš, ale stretnutie organizujem. Tu je link


@PeterI wrote:

Ahojte.

Tak dobre vedieť, že je nás tu viac. Možno by nebolo odveci urobiť nejaké, zatiaľ trebárs neoficiálne a neformálne stretnutie, a pomôcť trochu zviditeľniť naše krásne Slovensko. Myslím, že máme čo ukázať.


 


 

Anonymous
Not applicable

Re: Prvy slovak ?

Ahoj, ja Nové Mesto nad Váhom ale aj celé Slovensko. Zatiaľ najviac Martin, Považská Bystrica a Trenčín.

Level 5

Re: Prvy slovak ?

Dalsi Slovak. 🙂

 

Cely svet. 😉