Martin_G's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Miestni sprievodcovia zo Slovenska

Zdravím všetkých local guides zo Slovenska.

Volám sa Martin a som vlastníkom slovenskej neoficiálnej komunity local guides. Link na komunitu je tu.

Pridaním sa a prispievaním v komunite mi pomôžete s jej rozrastaním za čo Vám budem vdačný, pretože je to celkom zložité. 🙂

Komunita sa nachádza na mape komunít a je podporovaná priamo tímom global local guides.

 

Pýtajte sa.

 

Martin.

 

 Community moderator: Slovak Local Guides

Slovensko
7 comments
Level 8

Re: Miestni sprievodcovia zo Slovenska

už som tam poslala 3 ľudí 😉 


@marting wrote:

Zdravím všetkých local guides zo Slovenska.

Volám sa Martin a som vlastníkom slovenskej neoficiálnej komunity local guides. Link na komunitu je tu.

Pridaním sa a prispievaním v komunite mi pomôžete s jej rozrastaním za čo Vám budem vdačný, pretože je to celkom zložité. 🙂

Komunita sa nachádza na mape komunít a je podporovaná priamo tímom global local guides.

 

Pýtajte sa.

 

Martin.

 


 

Level 8

Re: Miestni sprievodcovia zo Slovenska

@AlenaM moc ďakujem

 Community moderator: Slovak Local Guides

Level 3

Re: Miestni sprievodcovia zo Slovenska

Ďakujem za privítanie Martin. Volám sa Peter, bývam na Starej Turej a som nováčikom na Local Guides Connect.

Level 8

Re: Miestni sprievodcovia zo Slovenska

@Jooguda to je super. Skoro sme susedia. Ja som z Myjavy. Pokiaľ bude treba rád vysvetlím aj osobne.

 Community moderator: Slovak Local Guides

Level 3

Re: Miestni sprievodcovia zo Slovenska

Veľmi rád, apropo neexistuje nejaký manuál v slovenčine?



 

Level 8

Re: Miestni sprievodcovia zo Slovenska

Podľa toho čo myslíš, ale niečo málo je v češtine https://support.google.com/local-guides/?hl=cs#topic=6225845

A čo sa týka stretnutí tak je to aj v slovenčine https://maps.google.com/localguides/meetup

 


@Jooguda wrote:

Veľmi rád, apropo neexistuje nejaký manuál v slovenčine?



 


 

 Community moderator: Slovak Local Guides

Level 3

Re: Miestni sprievodcovia zo Slovenska

Ďakujem, pre začiatok to bude stačiť a ak niečomu nebudem chápať, napíšem Ti a môžeme sa stretnúť 🙂