zahradnicek's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

Pokud jsem "Dobrý fotograf" a vytvořil jsem firmě virtuální prohlídku, je v aplikaci Street View nutné použít funkci "Převod práv k fotografii" na firmu, pro kterou se prohlídka vytvořila?

----

Je po publikování virtuální prohlídky dobrým fotografem (z aplikace Street View - kde je k fotkám správně přiřazen subjekt prohlídky i uděláno propojení fotek prohlídky) nutný nějaký zásah v profilu firmy na Google (např. v aplikaci Moje Firma)? Nebo už se o nic dobrý fotograf dál starat nemusí (z hlediska přiřazení prohlídky k firmě). Přiřadí se automaticky a správně v prohlídce název místa (provozovny) i jméno dobrého fotografa?

 

Děkuji.

 

14 comments
Anonymous
Not applicable

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

Ahoj 

Ano je to nutné použít funkci "Převod práv k fotografii"!

Pokud je nepřevedeš a dostal si zaplaceno porušíš tím podmínky Google .... 

Pokud chceš další rady, které se týkají služby Moje firma na Googlu můžeš dojít na workshop nebo mi napsat a dohodnout si konzultaci. 

 

 

Level 6

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

Děkuji za informaci.

 

Level 7

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

Ahoj, 

 

vieš nám povedať ktoré presné podmienky Google by boli porušené ?

 

Ja vidím na https://www.google.com/streetview/privacy/ že majiteľom fotografie zostáva ten kto ju zverejnil - čo je normálne a logické - teda práva NEPREVÁDZA.

Taktiež na https://www.google.com/streetview/sales/ - vidím že pokiaľ je v zmluve uvedené že majiteľom fotografií je fotograf, tak absolútne NEMUSÍ previesť práva na zákazníka (prečo by ich mal mať pokiaľ nieje majiteľ). Ak v papierovej zmluve fotografie predáva zákazníkovi, tak samozrejme práva PREVEDIE (nieje vlastníkom). 

 

 

Anonymous
Not applicable

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

Level 7

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

V bode 4 - Consider transfering rights to business owner... - odporúčanie vidím a chápem - ale stále nevidím ani jeden bod ktorý to prikazuje - vieš nám to presne ukázať? 

Anonymous
Not applicable

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

@DavidKovac jen mě zajímá jak ses na ten odkaz dostal ... protože je pro tento tvůj profil nedostupný .... nemáš opravnění ho vidět .... 

Level 7

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

Prosím aby si v tomto threadu reagoval na tému threadu - Prevod práv k virtuálnej prehliadke - ohľadom iných problémov máš iné thready alebo ma môžeš kontaktovať osobne. (nevidím dôvod prečo by som to nemal vidieť)

 

Takže znova - kde presne je uvedené že musia byť prevedené práva fotografie ?

Level 6

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce

Tiež ma to zaujíma. takže sa pripájam, kde je to uvedené?

Level 10

Re: Aplikace Street View > Převod práv k virtuální prohlídce


Zdenek_Horak napsal(a):

aktuální pravidla pro dobré fotografy jsou zde

 

 


Asi nemam dostatecne opravneni:

Nemáte dostatečná oprávnění k tomuto prostředku nebo nadřízeným prostředkům pro provedení této akce.

Pokračujte kliknutím na tlačítko Zpět v prohlížeči.