Jaroboro's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

usunięcie spaceru google street view

Witam.

Czy ktoś wie, gdzie teraz można zgłosić prośbę o usunięcie spaceru z map google? Od razu powiem iż usunięcie w panoskinie nic nie daje w aplikacji google street view zdjęcia już usunąłem i ze wszystkich możliwych miejsc. Spacer jest podpisany moim nazwiskiem, ale nic z nim nie mogę zrobić.Będę wdzięczny za pomoc. Spacer umieszczony w sierpniu 2016 jeszcze za pomocą panoedytora. Będę wdzięczny za pomoc.

 

https://www.google.pl/maps/place/Holiday+Home+Jaros%C5%82awiec/@54.5380661,16.5376015,2a,75y,224h,90...

Jarosławiec, Polska
7 comments
Level 8

Re: usunięcie spaceru google street view

Cześć,

ciągle ten spacer oznaczony jest żółtą kropeczką i Twoje imię nazwisko nie jest podlinkowane. A to oznacza, że spacer nie został przeniesiony do nowej platformy. Oficjalnie migracja spacerów zakończyła się. Jak to bywa... pewnie jakiś błąd sprawił, że ten spacer akurat nie przeniósł się. A czy ten spacer nie był robiony czasem w trybie hotelowym? Dodam jeszcze, że spacer można spróbować usunąć przez "Zgłoś problem" w Mapach Google. Można wybrać dowolny powód problemu. 

 

Trzeba by zapytać się adminów dlaczego ten spacer nie został przeniesiony - być może dostaniemy odpowiedź.

@VicL1 and @Yohanad   Why some walks not transferred to user accounts? Why does the walk still have a yellow dot? Ex. https://www.google.pl/maps/place/Holiday+Home+Jaros%C5%82awiec/@54.5380661,16.5376015,2a,75y,68.59h,...

 

 

Level 8

Re: usunięcie spaceru google street view

Faktycznie był robiony w trybie hotelowym. Najgorsze jest to iz poza zgłoś problem nie mamy żadnego kontaktu i poruszenia innych spraw. Na przykład po realizacji w Hiszpanii pod moim spacerem jest zupełnie inne nazwisko fotografa teraz i nie wiem jak to ugryźć.

Street View Moderator

Re: usunięcie spaceru google street view

Hi @Jaroboro,

thanks for reporting the not transferred tour.

I have added your example to a list of businesses still being worked on. Soon you should be able to have it in the contribution page too.

 

For the "yellow dots", would you mind to provide me with more information?

I have checked on Maps and I can see only blue ones...

Thanks,

Vic

 

Holiday Home.png

Level 8

Re: usunięcie spaceru google street view

Hi @VicL1,

Thank you for the quicly replay :). If you use zoom you well see yellow dot.  Dot leads to the walk "Holiday Home".

 

Screenshot-2017-10-24 Mapy Google.png

 

 

Level 8

Re: usunięcie spaceru google street view

@Jaroboro, spróbuj założyć nowy temat z tym problemem. Do dyskusji dodaj  moderatorów. Myślę, że oni mają największą wiedzę o tym co się dzieje. 
PS. Mimo, że migracja zakończyła się to dzisiaj wpadły mi na konto kolejne 2 panoramy... jakie - trudno stwierdzić bo ich trochę jest.
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz - na moim koncie nie ma spacerów z miejsc, które zostały oznaczone jako "zamknięte na stałe".

 

Pozdrawiam

Łukasz

Street View Moderator

Re: usunięcie spaceru google street view

Hi @LukaszPL,

now I saw them 🙂

The yellow dots are showing the See Inside of the virtual tours published previously with the "old" tool used in the trusted program- dismissed in April 2017.

Now all the published 360 photos are represented with blue dots.

 

Vic

Level 8

Re: usunięcie spaceru google street view

I know this.
But how can this google walk delete?