Rudy102's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia


@JacekNK wrote:

@Rudy102

https://support.google.com/maps/answer/7012050?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=pl

  • Podczas fotografowania wnętrz nie zrób więcej niż 100 zdjęć

Wielu fotografów zwraca uwagę, że 50 do maxa 100 panoram to wszystko co apka udźwignie.

 

Spróbuj przesłać mniejszą ilość, ale najpierw:

- upewnij się, że masz zdjęcia zapisane nie tylko w apce

- wyczyść dane aplikacji (zresetuj ją)

- zaimportuj do publikacji mniejszą ilość

Też tak kiedyś miałem i pomogło.

Jeśli nie - to prześlij opinię z aplikacji zaraz po "crashu", ale załącz koniecznie dzienniki systemowe.

Wtedy inżynierowie to przeanalizują i mogą wprowadzić poprawki w kolejnej aktualizacji.

 

Pozdrawiam,

Jacek


1. mam możliwość wyboru ile chcę zdjęć wysłać - nawet gdy wybieram jedno i aplikacja pada. 

2. czyszczę dane aplikacji regularnie . 

3. to akurat dane spaceru w parku  na zewnątrz. 

 

tyle ostatnio negatywnych opinii na street view?    ludzie nie mogą się mylić od miesiąca apka nie działa prawidłowo.

Rudy102
Level 10
Solution

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Ostatnie aktualizacje Google Street View z 7 i 12 grudnia 2017 uniemożliwiają wysyłanie zdjęć. Zainstaluj sobie starą wersję: 2.0.0.168413699 z  2017-09-13 u mnie działa prawidłowo.
 
 
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

jeszcze muszę obczaić tylko jak zainstalować starą wersję. 

Rudy102
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Nie wiem czy można wrzucać linki 🙂 ale inaczej nie pomogę.

Wchodząc na stronę:

 

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=google%20street%20view

ściągasz sobie wersję 

 

Google Street View 2.0.0.168413699 
by Google LLC
September 13, 2017

 

wg instrukcji: http://techgirl.pl/jak-zainstalowac-apk-na-androidzie/  instalujesz ją na swoim telefonie.

 

Jak już zainstalujesz zablokuj możliwość automatycznych aktualizacji. 

 

Daj znać czy u Ciebie będzie działać. 

 
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

faktycznie stara wersja działa, bez porównania lepiej niż aktualna,  która nie działa.

Rudy102
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Przy wrzucaniu długich ścieżek powyżej 300 będzie ci wywalać, ale można sobie z tym poradzić. 

Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Męczyłem się z tym strasznie długo - w końcu zainstalowałem wersję z września 2017 - działa lepiej - trochę się poprawiło.  Szału nie ma bo też czasem się wywala. 

A mam nowy telefonik z androidem 6 i 7 . 

No i coś niedobrze w niej z łączeniem. 

 

Dlatego teraz próbuję programów GoThru i Panoskin. Bo google się nie nadaje do edycji street view na razie.

 

Mam też kolejny problem z tym związany,  mimo iż posiadam nowy teleofon samsung a310 i ricoh theta v - które jakoby miało robić filmy rozszywane na street view potem, to jednak filmy otrzymują za mało markerów GPS, żeby je załadować do street view.  

A zdjęcia nie układają się w ścieżkę wg markerów GPS.  Mimo że wszystko jest powłączane jak w  instrukcji. 

 trzeba ręcznie  rysować ścieżki co jest bardzo wnerwiające. 

Czy ktoś ma podobny problem i jakoś go obchodzi? 

 

Rudy102
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Ja używam GeoSatter, jest intuicyjny i jest spolszczenie co ułatwia pracę. Można ustawiać geolokalizację plików. 

Jeśli chodzi o Ricoch Theta zauważyłem że przy robieniu zdjęć aparat musi być idealnie w pionie, w innym przypadku traci orientację. 

 

Ile jesteś w stanie zrobić zdjęć na jednym ładowaniu? 

okolice_szydl_jpg.jpg

 

Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia


@Bartek_Maryniak wrote:

Ja używam GeoSatter, jest intuicyjny i jest spolszczenie co ułatwia pracę. Można ustawiać geolokalizację plików. 

Jeśli chodzi o Ricoch Theta zauważyłem że przy robieniu zdjęć aparat musi być idealnie w pionie, w innym przypadku traci orientację. 

 

Ile jesteś w stanie zrobić zdjęć na jednym ładowaniu? 

 

 


Na jednym ładowaniu  można zrobić i 5000, mam w razie czego power banka 😎

 

Problemy stwarza wrzucanie filmów . W ogóle się to nie udaje. pierwsze to nie przechodzą z kamery do pamięci telefonu , a potem do street view. Zasadniczo  bo film   dostaje tylko jeden marker i sv zgłasza błąd że jest tylko jeden marker. 

Rudy102
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

 


@Bartek_Maryniak wrote:

Ja używam GeoSatter, jest intuicyjny i jest spolszczenie co ułatwia pracę. Można ustawiać geolokalizację plików. 

Jeśli chodzi o Ricoch Theta zauważyłem że przy robieniu zdjęć aparat musi być idealnie w pionie, w innym przypadku traci orientację. 

 

Ile jesteś w stanie zrobić zdjęć na jednym ładowaniu? 

 

 


Na jednym ładowaniu  można zrobić i 5000, mam w razie czego power banka 😎

 

Problemy stwarza wrzucanie filmów . W ogóle się to nie udaje. pierwsze to nie przechodzą z kamery do pamięci telefonu , a potem do street view. Zasadniczo  bo film   dostaje tylko jeden marker i sv zgłasza błąd że jest tylko jeden marker. 

Rudy102