Rudy102's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Od grudnia 2017  na systemach android 5 , 6,  7  Street view  wywala się. 

 

Czy macie to samo? Za każdym razem gdy chcę przez street view  wysłać zdjęcie to przy każdym pojedynczym zdjęciu aplikacja robi pad. 

Rudy102
Warszawa, Polska
22 comments

Accepted Solutions
Level 10
Solution

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Ostatnie aktualizacje Google Street View z 7 i 12 grudnia 2017 uniemożliwiają wysyłanie zdjęć. Zainstaluj sobie starą wersję: 2.0.0.168413699 z  2017-09-13 u mnie działa prawidłowo.
 
 

View solution in original post

Former Google Contributor

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Hello @Rudy102,

 

I would like to tag a Street View moderator for you here - to help discuss your issue: @VicL1@Yohanad

I am not available to respond on the weekend
Level 5

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

Hello, @Rudy102

We haven't heard of such crashes, but we'll keep an eye if other users report the same. 

Meanwhile, could you please share this within the SV app as well? This way, each error gets reported: go to the SV app >> Help & Feedback >> Send Feedback.

Thanks!

Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

@Rudy102

Jakiej wielkości sfery wysyłasz (rozmiar szer*wys)? 

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

 


ale już udało mi się wcześniej dodać te zdjęcia bez żadnej obróbki,   z street view jest coraz gorzej chyba. 

tylko że to były seria po 50 zdjęć i miałem czas wrzucać po jednym zdjęciu a teraz mam     blisko dwieście i w ogóle mi to  nie chce funkcjonować. 

google nie radzi sobie z aplikacją street view chyba. 

Rudy102
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia


@Yohanad wrote:

Hello, @Rudy102

We haven't heard of such crashes, but we'll keep an eye if other users report the same. 

Meanwhile, could you please share this within the SV app as well? This way, each error gets reported: go to the SV app >> Help & Feedback >> Send Feedback.

Thanks!

 


Hi ,

I report it each time - and I please see  all opinions from Poland- there is a lot of this at street view app,  each is one star opinion - with same problem - street view  doesnt work , and crashes  while  starting upload to SV spherical image. 

Im using  camera ricoh theta v    but a lot of other users use  other hardware.

 

 

Rudy102
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

@Rudy102

200??? Na raz?? to mega za dużo.

Google zaleca, żeby jeden spacer nie miał więcej niż 100 panoram.

Nie dziwne, że Ci się apka sypie. Podziel spacer na mniejsze.

Zobacz też czy masz dużo wolnego miejsca na urządzeniu.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia


@JacekNK wrote:

@Rudy102

200??? Na raz?? to mega za dużo.

Google zaleca, żeby jeden spacer nie miał więcej niż 100 panoram.

Nie dziwne, że Ci się apka sypie. Podziel spacer na mniejsze.

Zobacz też czy masz dużo wolnego miejsca na urządzeniu.

 

Pozdrawiam,

Jacek


No nieee no może i 13 mb,  przecież ricoh theta  to jest rekomendowany aparat . 

nie widziałem nigdzie zalecenia 100 panoram.  Przecież 100 panoram to niecałe 300 metrów.

to jest słabe  - to jak robić street view w większych ciągach? 

ALE NAJLEPSZE JEST to że wysypuje się przy pierwszym zdjęciu  - więc nie ma żadnego znaczenia ilość 100 200 czy 300  - jest bardzo dużo opinii na google play że street view wywala się na pierwszej wysłanej panoramie i mnóstwo ludzi to ma od ponad miesiąca.

 

Mam bardzo dużo miejsca wolnego i nawet jak wysyłam pojedyncze zdjęcie to street view  robi  awaryjne zamknięcie. 

Rudy102
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

ponadto gdy miałem cierpliwość klikać 50 razy i 50 razy street view się psuło. To jednak 50 razy wysłało pojedyncze zdjęcie i potem z tych zdjęć stworzyłem ścieżkę street view. 

zatem to nie z moimi zdjęciami jest problem.    tu jest  droga rowerowa wrzucona tymi zdjęciami przez konto kolegi - bo już myśleliśmy że to problem z kontem. 

ale on miał to samo 50 razy trzeba klikać street view żeby 50 razy był błąd, żeby za każdym razem załadowało się jedno zdjęcie - import nie działa prawidłowo.

 

https://www.google.pl/maps/@52.2189165,21.044973,3a,75y,218.1h,87.71t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipNiRd...

Rudy102
Level 10

Re: street view wyłącza się przy próbie załadowania zdjęcia

@Rudy102

https://support.google.com/maps/answer/7012050?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=pl

  • Podczas fotografowania wnętrz nie zrób więcej niż 100 zdjęć

Wielu fotografów zwraca uwagę, że 50 do maxa 100 panoram to wszystko co apka udźwignie.

 

Spróbuj przesłać mniejszą ilość, ale najpierw:

- upewnij się, że masz zdjęcia zapisane nie tylko w apce

- wyczyść dane aplikacji (zresetuj ją)

- zaimportuj do publikacji mniejszą ilość

Też tak kiedyś miałem i pomogło.

Jeśli nie - to prześlij opinię z aplikacji zaraz po "crashu", ale załącz koniecznie dzienniki systemowe.

Wtedy inżynierowie to przeanalizują i mogą wprowadzić poprawki w kolejnej aktualizacji.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL