lukaszpompa's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

problem z poprawną nawigacją w mapach Google

Witam,

mam może banalne pytanie, ale nie jestem w stanie się z tym uporać.

Otóż obiekt jest przy ulicy Połonińskiej w Rzeszowie, jednak fizycznie położony jest przy innej ulicy (sąsiedniej). Google jednak usilnie próbuje do niego prowadzić poprzez tę ulicę, która jest w adresie, a potem proponuje spacer. Wygląda to tak:

https://www.google.com/maps/dir/Rzesz%C3%B3w,+Polska/FARO+Kominki,+Po%C5%82oni%C5%84ska+21,+35-082+R...

 

Oczywiście przesunałem znacznik, żeby był maksymalnie na ulicy, nie w terenie, jednak to nie pomaga. Jak rozwiązać taką sytuację?

 

14 comments
Level 7

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

Puść skrena jak to powinno wyglądać i ja i inni ci pomogą

Level 10

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

Jest

kominki1.jpg

Powinno być:

kominki2.jpg

 

Level 7

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

Proszę o kilka informacji w celu ustalenia rozwiązania.

Zakładam że adres jest prawidłowy - Połonińska 21. Czy pinezka znajduje się przy prawidłowym budynku? Obecnie to jest Wetlińska 21.

W załeżności od odpowiedzi:

- albo znacznik do przeniesienia.

- lub budynek oznacony jako Wetlińska 21 do poprawy na Połonińska 21.

Level 7

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

@lukaszpompa poprawiłem jako lokalny przewodnik google

Level 7

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

Level 8

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

Faktycznie - zepsute jeszcze bardziej niż było, czyli znacznik firmy przeniesiony w złe miejsce. Gratuluję pomysłu i realizacji!

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 10

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

@NodirAW jaki sposób poprawić budynek Wetlińska 21 na Połonińska 29? To chyba rozwiązałoby problem.

@JacekZakF Twoja zmiana jest błędna, poprzednia pozycja znacznika była prawidłowa, problem w tym, że nawigacja nie prowadziła do znacznika tylko do adresu. Przesunięcie znacznika na miejsce błędnego adresu to nie rozwiązanie 😞  Jak możesz cofnąć zmianę, to będę wdzięczny. Dzięki jednak za dobre chęci. 

Level 8

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

Musisz przenieść firmę w miejsce znacznika - w końcu zrobił to "Lokalny Przewodnik Google", prawda? 🙂

Boję się co teraz ten Lokalny Przewodnik zrobi - jest szansa na zablokowanie wizytówki przez częste zmiany jej lokalizacji, ale może będziesz mieć szczęście.

Od 1 kwietnia zmiana znacznika adresu jest w zasadzie niewykonalna, bo zamknięto MapMakera - może Lokalny Przewodnik Google coś poradzi.

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 10

Re: problem z poprawną nawigacją w mapach Google

OK, przenosiny znacznika z powrotem to jasna sprawa, ale w efekcie osiągniemy stan początkowy, problem dalej nie będzie rozwiązany (tzn. nawigacja nie będzie prowadzić do firmy, tylko do adresu). Wg Ciebie rozwiązanie problemu (z racji na brak możliwości zmiany adresu budynku) jest niemożliwe?