Rudy102's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

pomóżcie zamknąć na stałe 3 i założyć nowe 1 miejsce

Mapy Google

piszę bo nie wiem czemu google mi nie zatwierdza, jakieś zepsute to google.
 
te knajpy są zamknięte na stałe:
1. Syreni Śpiew
Szara 10A, 00-420 Warszawa
Oczekuje · Zamknięte
 
2. Pomost 511
bulwar Flotylli Wiślanej, 01-999 Warszawa
Oczekuje · Zamknięte
 
3. Solec 44
Solec 44, 00-001 Warszawa
Nie zastosowano · Zamknięte
 
4. Nowe miejsce siłownia plenerowa poziom ekspert tutaj: 
al. Nojiego koordynaty: 52.218828, 21.040325
 
Nawet zrobiłem zdjęcia sferyczne tej siłowni ale google ma to w nosie i jakoś nie działa dodawanie jej. 
zdjęcia szczegółowe dodałem na razie do budynku ambasady brytyjskiej bo bezpośrednio graniczy. 
 
5. jest jeszcze błąd, że na brytyjskiej ambasadzie wyświetla się jakiś błędny punkt, który nie istnieje: "Ambasada Waesava" 
to też warto usunąć . 
Rudy102
Warszawa, Polska
12 comments

Accepted Solutions
Level 10
Solution

Re: pomóżcie zamknąć na stałe 3 i założyć nowe 1 miejsce

@Rudy102

Wygląda na to, że obszar parku i okolice stadionu są zablokowane przed dodaniem nowych punktów. Widocznie było tam dużo wandalizmów np. w wykonaniu kibiców. Wtedy Google blokuje całe obszary. Jeśli koniecznie chcesz dodać ten plac zabaw to zrób to przez Prześlij opinię, ale bez dodawania miejsca, tylko uwagi "ogólne". W zgłoszeniu opisz bardzo dokładnie, najlepiej po angielsku, co chcesz dodać, z jaką nazwą i z jakim adresem i w jakich koordynatach. Koniecznie napisz, że zrobiłeś wycieczkę i podaj linka do swoich zdjęć z tego miejsca np. udostępnionych przez Zdjęcia Google albo przez Dysk Google. Podaj też wszelkie inne informacje i linki, które uwiarygodnią Twoje zgłoszenie. Czas rozpatrywania to może być i 3 miesiące, ale jest spora szansa, że się uda. Jeśli się uda, to punktów nie dostaniesz, nie będzie to też widoczne na liście Twoich zmian. Dla siłowni plenerowej wyślij osobne zgłoszenie.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL

View solution in original post

Level 10

Re: pomóżcie zamknąć na stałe 3 i założyć nowe 1 miejsce

@Rudy102

Solec od nocy jest skutecznie zamknięty. Wyszukaj na Mapie.

Jeśli chcesz by Ci ktoś pomógł w zamknięciu - daj linki, które mogą to potwierdzić.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Re: pomóżcie zamknąć na stałe 3 i założyć nowe 1 miejsce

załączam linki:

z tym Solcem to dziwne, bo ja widzę go otwartego.   

 

 
 
wiem o tym bo jestem z Powiśla  na stronie jest komunikat - i w mediach było o tym głośno : 
 1. Syreni Śpiew
Szara 10A, 00-420 Warszawa
 
 
Pomost jest zamknięty jeżdżę codziennie tamtędy rowerem. 
2. Pomost 511
bulwar Flotylli Wiślanej, 01-999 Warszawa
Oczekuje · Zamknięte
  
4. Nowe miejsce siłownia plenerowa poziom ekspert tutaj: 
al. Nojiego koordynaty: 52.218828, 21.040325
zdjęcie: 
 
5. jest jeszcze błąd, że na brytyjskiej ambasadzie wyświetla się jakiś błędny punkt, który nie istnieje: "Ambasada Waesava" 
to też warto usunąć bo to coś nie istnieje: 

 

Rudy102
Level 10

Re: pomóżcie zamknąć na stałe 3 i założyć nowe 1 miejsce

Syreni śpiew też już jest zamknięty.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Re: pomóżcie zamknąć na stałe 3 i założyć nowe 1 miejsce

@Rudy102

Pomost 511 - jeśli jest otwierany co roku sezonowo i nie ma informacji o całkowitym zamknięciu to powinien zostać na mapach. Poczytaj o firmach sezonowych w wytycznych Google Moja Firma:

https://support.google.com/business/answer/3038177

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

pomóżcie zamknąć miejsce które jest zamknięte

to jest tutaj - pomost 511 jest  zamknięte - od 4ch miesięcy

 

https://www.google.pl/maps/place/Pomost+511/@52.2284895,21.0383768,16z/data=!4m8!1m2!16m1!1BCDQ!3m4!...

Rudy102
Connect Moderator

Re: pomóżcie zamknąć miejsce które jest zamknięte

Hello @Rudy102 

You can do this job using suggest an edit option.

 

Editi infoabout a place

 

    • t's permanently closed, moved, or it doesn't exist

 

    • The name is wrong

 

    • The address or marker location is wrong

 

    • The category is wrong (like "clothing store" or "toy store")

 

    • The phone number, website, or hours are wrong

 


Suggest an edit

 

    • Open the Google Maps app Google Maps

 

    • Search for a place or tap it on the map.

 

    • Scroll down and select Suggest an edit.

 

 

Suggest an edit

 

 

    • Follow the instructions.

 

    • Tap Send Send

 

 

About me | Guiding Star 2020 | Guiding Star 2020 |  | Follow me on Instagram & Follow me on Maps |   | Happy to Help


Please use '@' before the name to tag me.



Level 10

Re: pomóżcie zamknąć miejsce które jest zamknięte

Nice - but edit opinion doesnt work - better is to close it together . 

After several times I did it.   simply doesnt work.

I have bad experience about opinion. 

Rudy102
Level 10

Re: pomóżcie zamknąć miejsce które jest zamknięte

@Rudy102

Już Ci pisałem, a Ty nie odpowiedziałeś - miejsce jest zamknięte na stałe, czy sezonowo? Jeśli sezonowo to ma prawo zostać na mapie. Z tego, co znalazłem w necie to są zamknięci tylko sezonowo. Jeśli na stałe i zostało zamknięte na stałe to daj tego jakiś dowód.

 

Taka prośba - nie twórz nowych, kolejnych wątków do tych samych problemów.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Re: pomóżcie zamknąć miejsce które jest zamknięte

nie widziałem Twojego pytania . 

to jest miejsce sezonowe ale przepatrzyłem forum i można zamknąć na stałe skoro właściciel marki nie zapisał sezonowości. 

 

są teraz zamknięci  od września i nie oznaczyli od kiedy będą otwarci zatem mają prawo być zamknięci na stałe. 

jak się otworzą to mogą sobie ponownie zgłosić że są otwarci ale równie dobrze mogą się nie otworzyć.

 

Bo zostawianie że istnieją jest błędne i wprowadza w błąd potencjalnych użyszkodników. 

 

Rudy102