Stefiliano's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 7

Zdjęcia

Tak sobie myślę.

Fajnie, że mamy tu pięknych i młodych przewodników i to jest bardzo dobre. Jednak myślę sobie, że jako przewodnicy skupiamy się na pokazywaniu Świata a nie ludzi. I tym bardziej głupio jest, kiedy przewodnik robi sobie samemu zdjęcie i wstawia do map Google. Jeśli jest piękny i młody to dobrze będzie na co się popatrzeć, tylko niech kolega wstawi sobie to piękne zdjęcie jako zdjęcie profilowe.  To napewno wystarczy a co jakiś czas, mając na uwadze fakt, że ciągle dojrzewamy i się zmieniamy, można znów uaktualnić zdjęcie profilowe. Piszę to głównie ze względu na Mlodych przewodników, bo wzbudzają u starego, takiego jak ja, tęsknotę za młodością i zgryzote z powodu tego, że się ją już utraciło. Lepiej pokazujmy piękne miejsca, budowle, czy naturę a nawet sztukę. Ludzi można również, lecz myślę, że ludzie wygladają najlepiej jako wkomponowani w obraz, którego chcemy pokazać. Sorry nie chcę się tu wymądżać ale przykro mi z powodu tych zdjęć szczególnie młodych mężczyzn (z kobietami jest już inaczej), bo też byłem kiedyś piękny i młody, a dziś zostało mi z tych przymiotów tylko "i" 🙂

Zresztą sami Panowie powiedzcie, czyż nie tak???

Stefan Kurzawa