HannahŁ's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 1

Strona startowa polskiej wersji Local Guides

Na stronie startowej polskiej wersji Local Guides, w lewym panelu, należy poprawić pisownie tytułów kategorii.

W języku polskim tylko pierwszy wyraz ma być pisany wielką literą, pozostałe - małymi literami.

Aktualna pisownia jest bardzo niepoprawna.

Wrocław, Polska
6 comments
Level 10

Re: Strona startowa polskiej wersji Local Guides

@HannahŁ

O której stronie piszesz? Możesz podać adres?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 1

Re: Strona startowa polskiej wersji Local Guides

Jacku, nie mogę znaleźć tej strony. Widocznie błędy zostały usunięte wraz z całą stroną.

 

Pozdrowienia. Hanka

Level 8

Re: Strona startowa polskiej wersji Local Guides

Jestem tutaj od początku, a w zasadzie to jeszcze wcześniej i nie widziałem nigdy polskiej wersji strony głównej. Wszystkie nazwy działów były i są po angielsku, nawet jeśli przełączy się interfejs na polski.

Zastanawiam się jaką stronę widziałaś, bo mnie to zaciekawiło. A pisownia Każdego Wyrazu Wielką Literą może nie jest zalecana, ale nie jest to błąd. 

 

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 4

Re: Strona startowa polskiej wersji Local Guides

Level 8

Re: Strona startowa polskiej wersji Local Guides

Tyle, że ta strona którą podałeś nie ma wersji polskiej - przynajmniej ja jej nie widzę.

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 4

Re: Strona startowa polskiej wersji Local Guides

Spoiler
Ja ją mam po polsku 🙂