360photosmeuk's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Street View Trusted

Ponad 50 moich  zdjęć panoramicznych zostało opublikowanych i nie otrzymałem odznaki Google Street View Trusted.

Jaka może być tego przyczyna i co mam zrobić aby  otrzymać odznakę Street View Trusted.

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
8 comments
Level 10

Re: Street View Trusted

@360photosmeuk

Opublikowanych to nie znaczy zatwierdzonych. Musisz poczekać. Publikuj sfery dalej, pewnego dnia dostaniesz zaproszenie do programu. Nie da się tego przyśpieszyć, ani sprawdzić ile panoram zostało zatwierdzonych.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Re: Street View Trusted

@360photosmeuk   Możesz przeglądać statystyki w swoim profilu, jak wiele panoram zatwierdzonego i opublikowanego na kartach.

Level 10

Re: Street View Trusted

@360photosmeuk

@OlegKostyukevich dobrze zauważył - jednak w statystykach profilu aplikacji da się sprawdzić ilość zatwierdzonych (jeszcze nie tak dawno się nie dało).

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Street View Trusted


@Jacek NK wrote:

@360photosmeuk

Opublikowanych to nie znaczy zatwierdzonych. Musisz poczekać. Publikuj sfery dalej, pewnego dnia dostaniesz zaproszenie do programu. Nie da się tego przyśpieszyć, ani sprawdzić ile panoram zostało zatwierdzonych.

 

Pozdrawiam,

Jacek




Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Level 8

Re: Street View Trusted

Nie prawda, da się sprawdzić które z zdjęcia są zatwierdzone i opublikowane przez Google.


@Jacek NK wrote:

@360photosmeuk

Opublikowanych to nie znaczy zatwierdzonych. Musisz poczekać. Publikuj sfery dalej, pewnego dnia dostaniesz zaproszenie do programu. Nie da się tego przyśpieszyć, ani sprawdzić ile panoram zostało zatwierdzonych.

 

Pozdrawiam,

Jacek



 


@Jacek NK wrote:

@360photosmeuk

Opublikowanych to nie znaczy zatwierdzonych. Musisz poczekać. Publikuj sfery dalej, pewnego dnia dostaniesz zaproszenie do programu. Nie da się tego przyśpieszyć, ani sprawdzić ile panoram zostało zatwierdzonych.

 

Pozdrawiam,

Jacek


 

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Level 10

Re: Street View Trusted

@360photosmeuk

Co przecież napisałem w kolejnym poście. Tylko opublikowane to nie to samo, co zatwierdzone.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Street View Trusted

Nie zrozumiałeś mnie ale to moja wina bo może mało precyzyjne się wyraziłem, ale to nie ważne bo już dostałem Street View Trusted.

 

Dziękuję za pomoc 🙂

A tak przy okazji zdrowych i spokojnych świąt.

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Level 10

Re: Street View Trusted

No to fajnie 🙂

Dziękuję i również Ci życzę Wesołych 🙂

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL