360photosmeuk's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Street View Trusted lista

Witam

Dostałem odznakę "Street View Trusted", z czego bardzo się cieszę.

Chce działać na Isle of Wight i tu się pojawia problem, bo tej wyspy ani żadnego z miast z tej wyspy nie ma na liście "Street View Trusted" a więc i mnie nie ma mnie na niej.

Co trzeba zrobić aby Google dodało to miejsce do listy.

 

Z góry dziękuję za pomoc a przy okazji pragnę złożyć wszystkim życzenia:

Wszystkiego najlepszego życzę wam zdrowych pogodnych świąt w miłej rodzinnej atmosferze bez trosk i zmartwień.

   

 

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Isle of Wight, Wielka Brytania
10 comments

Accepted Solutions
Level 8
Solution

Re: Street View Trusted lista

Cześć,

21 grudnia zadałeś pytanie. Jeśli ktoś z G. wpisał Cię na listę przed Świętami, to powinieneś się na niej już wyświetlać.

Jeżeli jednak przed Świętami ktoś wysłał Ci maila, a na listę "To Do" wpisał, że trzeba Cię wpisać, to zrobi to dopiero w tym tygodniu – Google nie działa zbyt szybko.  :-]

 

Pozdrawiam

    :-Przemo.

View solution in original post

Level 10

Re: Street View Trusted lista

Piszesz o formularzu zgłoszeniowym?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Street View Trusted lista

Co masz na myśli pisząc "formularz zgłoszeniowy"

Pozdrawiam

J.W.

 

@Jacek NK wrote:

Piszesz o formularzu zgłoszeniowym?

 

Pozdrawiam,

Jacek




Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Level 10

Re: Street View Trusted lista

Dostałeś odznakę to powinien do Ciebie przyjść mail w ktorym możesz podać swoje dane, które mają być umieszczone na liście. Dlatego się pytam, czy chodzi Ci o ten formularz, czy o listę fotografów na stronie o Street View.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Street View Trusted lista

Dostałem już formularz zgłoszeniowy "Street View Trusted" do , w którym podałem wyspę Wight. Nie długo później dostałem maila potwierdzającego iż zostałem dodany do listy "Street View Trusted". Tylko że mnie tam nie ma 😞


@Jacek NK wrote:

Dostałeś odznakę to powinien do Ciebie przyjść mail w ktorym możesz podać swoje dane, które mają być umieszczone na liście. Dlatego się pytam, czy chodzi Ci o ten formularz, czy o listę fotografów na stronie o Street View.

 

Pozdrawiam,

Jacek


 

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Level 10

Re: Street View Trusted lista

Lista jest aktualizowana co kilka, a nawet kilkanaście dni (swieta). Poczekaj jak z badge'm.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: Street View Trusted lista

Dzięki wielkie 

I jeszcze raz wesołych świąt

Pozdrawiam

J.W.


@Jacek NK wrote:

Lista jest aktualizowana co kilka, a nawet kilkanaście dni (swieta). Poczekaj jak z badge'm.

 

Pozdrawiam,

Jacek


 

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Level 8

Re: Street View Trusted lista

Witam po świętach

niestety sytuacja się nie zmieniła dalej nie ma mnie na liście 😞

Co robić ?


@Jacek NK wrote:

Lista jest aktualizowana co kilka, a nawet kilkanaście dni (swieta). Poczekaj jak z badge'm.

 

Pozdrawiam,

Jacek


 

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Level 8

Re: Street View Trusted lista


@Jacek NK wrote:

Lista jest aktualizowana co kilka, a nawet kilkanaście dni (swieta). Poczekaj jak z badge'm.

 

Pozdrawiam,

Jacek



Witam po świętach

niestety sytuacja się nie zmieniła dalej nie ma mnie na liście 😞

Co robić ?


@Jacek NK wrote:

Lista jest aktualizowana co kilka, a nawet kilkanaście dni (swieta). Poczekaj jak z badge'm.

 

Pozdrawiam,

Jacek


 

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom
Level 8
Solution

Re: Street View Trusted lista

Cześć,

21 grudnia zadałeś pytanie. Jeśli ktoś z G. wpisał Cię na listę przed Świętami, to powinieneś się na niej już wyświetlać.

Jeżeli jednak przed Świętami ktoś wysłał Ci maila, a na listę "To Do" wpisał, że trzeba Cię wpisać, to zrobi to dopiero w tym tygodniu – Google nie działa zbyt szybko.  :-]

 

Pozdrawiam

    :-Przemo.