Maciej's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Rowerem po Poznaniu i okolicach.

Witam.

Czy są tutaj osoby poruszające się rowerami po Poznaniu i okolicach? Z racji tego, że stworzono już dużą część wartostrady, może zbierzemy się i zorganizujemy jakiś przejazd? 

Nie jestem obeznany w obszarze dookoła Poznania, a chciałbym z kimś wyruszyć np. w okolice Owińsk. Jednak nie wiem jak z trasą rowerową w tamtym kierunku. Ewentualnie, czy są jakieś ciekawe miejsca w okolicach? Tak żeby można było się dostać właśnie rowerem. Nie dalej niż w promieniu 30-40 kilometrów.

Posen, Polen
2 comments
Level 5

Re: Rowerem po Poznaniu i okolicach.

Hej! Polecam drugą stronę, czyli południe, a szczególnie WPN. Nie ma tam może ścieżek, ale pośmigac na rowerze jak najbardziej przyjemnie można. Co do północy, niestety jezdnia do spółki z autami... Mam zamiar jednak niedługo obczaic tamte rejony, to coś więcej może napisze. Pozdrowienia dwukołowe!


@Maciej wrote:

Witam.

Czy są tutaj osoby poruszające się rowerami po Poznaniu i okolicach?

Level 6

Re: Rowerem po Poznaniu i okolicach.

Dzięki za radę. Skorzystałem z niej i było super. Do samego końca ścieżka rowerowa. Jest tylko bardzo krótki odcinek, roboty drogowe, gdzie trzeba jezdnią jechać.

Tutaj link do Endomondo: https://www.endomondo.com/users/1453963/workouts/955195496

Teraz szukam czegoś nowego. Jak znajdę, to również dam znać 🙂

 

20170703_154424_HDR.jpg