KrzysztofPoplawski's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 9

Problem z dodaniem miejsca

Problem dotyczy firmy lokalnej. Co ciekawe w wersji polskiej jest znacznik: NIE ZASTOSOWANO przy wpisie, ale w wersji angielskiej tego wpisu w ogóle nie ma. Czyżby jakiś nader złośliwy polski bot lub moderator ?Google Maps.pngMapy Google (1).png

Jana Dekerta 14, Sosnowiec, Polska
4 comments

Accepted Solutions
Level 8
Solution

Re: Problem z dodaniem miejsca

Może te kategorie przeszły z "zachodu", bo dawno temu był tam problem z np. hydraulikami czy właśnie ślusarzami.

W Polsce taką kategorią były (nie wiem czy jeszcze są) "usługi pogrzebowe" - w zasadzie przez jednego człowieka musieliśmy poprosić ludków z Google, żeby nie pozwalali na automatyczną publikację jakichkolwiek zmian w obiektach z tej kategorii.

 

 ps: właśnie sprawdzam jakie zmiany u mnie "nie zastosowano" i nie widzę żadnej logiki. Najczęściej mam to przy poprawianiu adresu, nawet jeśli widać go na zdjęciach, jest na stronie itd.

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator

View solution in original post

Level 8

Re: Problem z dodaniem miejsca

Jeśli już to bot - nie wiem czy przypadkiem kilka rodzajów działalności nie jest na specjalnej liście, bo służyły za wylęgarnie spamu.

Albo coś się nie zgadzało - np. znacznik z lokalizacją w terenie, albo np. ten sam numer telefonu był przy innych punktach itd.

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 9

Re: Problem z dodaniem miejsca

@LovelyPL Dziękuję za podpowiedź. To będę sprawdzał punkt po punkcie. 

Level 8
Solution

Re: Problem z dodaniem miejsca

Może te kategorie przeszły z "zachodu", bo dawno temu był tam problem z np. hydraulikami czy właśnie ślusarzami.

W Polsce taką kategorią były (nie wiem czy jeszcze są) "usługi pogrzebowe" - w zasadzie przez jednego człowieka musieliśmy poprosić ludków z Google, żeby nie pozwalali na automatyczną publikację jakichkolwiek zmian w obiektach z tej kategorii.

 

 ps: właśnie sprawdzam jakie zmiany u mnie "nie zastosowano" i nie widzę żadnej logiki. Najczęściej mam to przy poprawianiu adresu, nawet jeśli widać go na zdjęciach, jest na stronie itd.

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 9

Re: Problem z dodaniem miejsca

Chyba trop z nr telefonu był dobry, bo teraz weszło. Albo kategoria, bo też pod inną wrzuciłem.

 

Po update dało się dodać nr telefonu. Więc nr jeden obstawiam kategorię: dorabianie kluczy.