MatiusW's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Problem z dodaniem miejsca w kategorii pomoc drogowa.

Proszę o pomoc.

Zrobiłem drugie podejście do dodania firmy sąsiada w kategorii: pomoc drogowa.

Dla adresu: Kujawska 6 Jarocin

Za pierwszym razem zgłoszenie było "w oczekiwaniu na zatwierdzenie" i otrzymało status "nie można zastosować".

Do zgłoszenia dodałem nawet zdjęcie.

Ponowiłem próbę, lecz zgłoszenie znowu oczekuje.

Nawet nie wiem dlaczego wcześniej zostało odrzucone.

Kujawska 6, Jarocin, Polska
4 comments
Google Moderator

Re: Problem z dodaniem miejsca w kategorii pomoc drogowa.

Hello @MatiusW,

Thanks for reaching out and welcome to Connect. 

 

I'm really sorry for replying in English, but feel free to use the Google Translator tool, which is enabled across the entire platform, to translate my message.  

 

Please learn more about how edits are reviewed and approved in this post - Why is my edit status Pending or Not Applied?

 

Thank you.

Due to the volume of private messages Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!

Level 6

Re: Problem z dodaniem miejsca w kategorii pomoc drogowa.

Why nobody contacted with me and did not ask for explanations?

I lived at this location and confirmed it with a photo.

Level 10

Dot.: Problem z dodaniem miejsca w kategorii pomoc drogowa.

Witaj @MatiusW

Pomoc drogowa to bardzo trudna kategoria, pod szczególnym "nadzorem" Google. Bardzo dużo spamu jest w tej kategorii. Dlatego proponuję zamiast dodawać samemu jako Lokalny Przewodnik to idź do sąsiada i dodajcie firmę przez Google Moja Firma. Sąsiad będzie mógł zweryfikować się od razu jako właściciel wizytówki. Proponuję dodać biznes jako firmę z tzw. obszarem usługowym, jeśli firma nie świadczy usług na miejscu i nie ma biura.

Poczytaj: https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Forum pomocy Google Moja Firma:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Google-Moja-Firma/ct-p/Google_Moja_Firma

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 4

Re: Problem z dodaniem miejsca w kategorii pomoc drogowa.

          Witam. Widzę że jest okej. Pozdrawiam