TUTEK's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 9

Podział posesji i nadanie numeru z literką

Na posesji z budynkiem dobudowano drugi budynek i podzielono posesję na dwóch właścicieli.
Druga posesja do istniejącego numeru otrzymała literkę A.
Jak wprowadzić taką zmianę na mapie?

3 comments
Level 10

Re: Podział posesji i nadanie numeru z literką

Witaj @TUTEK

Trochę "naokoło" ale powinno się udać - wyszukaj na komórce nieistniejący adres przy tej ulicy (ale nie ten tylko z dodatkową literką, tylko np. jeśli numery przy ulicy kończą się na 10, to poszukaj 14), a mapa najprawdopodobniej wyszuka ten adres na środku geometrycznym ulicy, ale miejsce będzie nazywać  się nazwą ulicy właśnie z tym numerem, a nie samą nazwą ulicy (ważne! - gdyby się nie udało to pokombinuj).

Jeśli tak będzie, to kliknij na Zgłoś problem z: nazwa ulicy (i numer), a wtedy popraw numer na ten Twój, a na mapie popraw lokalizację na prawidłową, no i prześlij.

Na komputerze możesz próbować podobnego postępowania.

Zgłoszenie może być przetwarzane nawet kilka tygodni.

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 9

Re: Podział posesji i nadanie numeru z literką

Witam,

Dzięki za odzew, ale boję się metody "naokoło", bo można narozrabiać jak pijany zając.

Starałem się przeszukać Pomoc Google, ale na ten temat nic rozsądnego nie znalazłem.

Nadal jestem w punkcie wyjścia.

Drugi podobny temat to dodawanie miejsca.

Dodałem dotychczas 6 miejsc (0 wprawy!) i nie mogę dodać kolejnego.

 
Po wielu próbach i oczekiwaniach na efekt praktycznie poddałem się. 

Nie jestem w stanie ani znaleźć, ani zastosować żadnej metody lub algorytmu w tych sprawach.

W oczekiwaniu na zainteresowanie i pomoc w rozwiązaniu problemów pozostaję z uszanowaniem.

Andrzej Kuznowicz
Level 10

Re: Podział posesji i nadanie numeru z literką

1. Jeśli chodzi o ten adres/adresy to podaj współrzędne obu punktów i opisz który jest który.

2. Napisz co (nazwa, adres, kategoria) i gdzie (współrzędne) chcesz dodać.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL