JimGe's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 9

Podgląd liczby wyświetleń zdjęć

Jak i czy mogę uzyskać podgląd wszystkich swoich zdjęć jakie dodałem do Google Map jako przewodnik by móc zobaczyć ile odsłon mają poszczególne zdjęcia ?

Czy tylko zostaje opcja przewijania zdjęć datami w dół lub sortowania ich po liczbie odsłon.

 

Nie ma opcji jak np. w Zdjęciach, że mam do dyspozycji wszystkie moje zdjęcia dodane i widzę, że zdjęcie z np 20 marca ma dziś 500 odsłon.

2 comments
Level 8

Re: Podgląd liczby wyświetleń zdjęć

Cześć.

Zdjęcia można przeglądać tylko przez kartę "Twój wkład" na stronie www (https://www.google.com/maps) lub przez aplikację Mapy. Niestety oba miejsca działają tak samo... wszędzie trzeba scrollować stronę. 

 

Pozdrawiam.

Łukasz

Level 8

Re: Podgląd liczby wyświetleń zdjęć

Dodam jeszcze, że w przypadku próby wczytania ponad 2500 zdjęć , a raczej ich miniatur - przeglądarka ( Chrome w komputerach) się wysypuje - brak pamięci. Na komputerach z RAM-em 16GB, nie udało mi się więcej wczytać niż ok. 3500szt.

Są Lokalni Przewodnicy co mają dodanych dużo więcej zdjęć i właściwie już nie mają do nich dostępu - choćby aby zobaczyć ilość wyświetleń. Minimalizm występujący pod nazwą uproszczenia, jest w tym przypadku zabójczy sam dla siebie.