HelloSamsonR's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Noclegi w Warszawie

Witam Lokalni przewodnicy w Warszawie, czasem jeździłem do Warszawy. Spędziłbym tam trochę czasu. Każdy, kto ma przydatne informacje dotyczące zakwaterowania, proszę dać mi znać. Daj mi też znać najlepsze warunki do życia, pod względem dostępności i wszystkich. Potrzebuję twojej użytecznej porady, ponieważ nigdy wcześniej nie byłem w tym kraju, potrzebuję użytecznych informacji, wszystkie pomysły i informacje byłyby mile widziane.

 

Z poważaniem,

Samson

Warsaw, Poland
5 comments

Accepted Solutions
Level 7
Solution

Re: Noclegi w Warszawie

Hi Samson 🙂

 

Jeżeli chodzi o noclegi to osobiście polecam prywatne apartamenty lub mieszkania na krótkotrwały okres. Koszt taki sam co przeciętny hotel ale masz większy wybór udogodnień. Wystarczy poszukać na booking.com. 

Jest duży wybór hostelów czy Bed&Breakfast, hoteli 3*, 4* lub 5*. Daj znać co potrzebujesz, ile jest osób i na jaki okres.

View solution in original post

Level 7
Solution

Re: Noclegi w Warszawie

Hi Samson 🙂

 

Jeżeli chodzi o noclegi to osobiście polecam prywatne apartamenty lub mieszkania na krótkotrwały okres. Koszt taki sam co przeciętny hotel ale masz większy wybór udogodnień. Wystarczy poszukać na booking.com. 

Jest duży wybór hostelów czy Bed&Breakfast, hoteli 3*, 4* lub 5*. Daj znać co potrzebujesz, ile jest osób i na jaki okres.

Level 10

Re: Noclegi w Warszawie

@NodirA Dziękuję za opinie były naprawdę bardzo miłe. Chciałbym zostać na rok. Jedyne, potrzebuję jednego pokoju, więc wszelkie dobre opcje dla mnie.

Level 7

Re: Noclegi w Warszawie

@HelloSamsonR It will be rather impossible to find location as a roommate for new person from Nigeria in Warsaw. I suggest to look it on place and if you are traveling as student - it maybe easier once you meet other students.

 

Check olx.pl or gumtree.pl for offers, 1 room flat cost starts from EUR 300. Usually there is 1 month notice so you can change place later.

 

P.S.: sorry, started replying in English. Let me know if you wish to practice some Polish 🙂

Level 10

Re: Noclegi w Warszawie

@NodirA Thanks for your info very helpful, I will look into it, If I need further info or some clarity I will let you know 🙂

 

 

P.S.: sorry, started replying in English. Let me know if you wish to practice some Polish 🙂

@NodirA haha, Lol, I don't mind, it would be very helpful from you 🙂

Level 10

Re: Noclegi w Warszawie

@NodirA 

P.S

I want a personal room for myself, not sharing :).. so let me know if you discover any personal apartments :).......i will also still work with the links you gave me 🙂