successful's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce


@LovelyPL wrote:

witaj,

Temat powinien brzmieć "Lokalni Przewodnicy z największą liczbą punktów", bo to, że ktoś ma ich mnóstwo nie oznacza, że jest najlepszy 🙂

Przykład chyba największego spamera (bo nie nazwę go inaczej) w Polsce: 430.000 punktów - tak, czterysta trzydzieści tysięcy punktów.

To jest Najlepszy Przewodnik? Średnio na miesiąc przybywa mu 10000 punktów za "opinie", edycje i nowe miejsca. Jeśli jakość edycji czy dodanych nowych miejsc jest taka, jak tych opinii to.....

Oczywiście to jest tylko wyjątek, bo większość ludzi jednak stara się poprawiać jakość map, ale niestety punkty są przyznawane bez względu na jakość.

        Witam.                                                                                                                                                                                                                                                               Tylko czy wiesz że na 31 marca 2017 r. było na świecie ponad 150 osób z poziomem 10. Oni nie próżnowali. Co im byś powiedział że to też spamerzy ?


 

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Ranking na dzień 30.08.2018:

 

1) Wo…a - 142814 pkt

2) St…A - 108292 pkt

3) Ja…s - 100596 pkt

4) Ja…k - 61532 pkt

5) Pa…y - 59237 pkt

 

Znamienne, że niektórzy użytkownicy którzy byli tutaj wysoko w rankingu wcześniej (np. kolega Ro...slav) nie mają już w ogóle punktów (widoczna jest jedynie ilość opublikowanych rzeczy).

Tak jakby Google z jakiegoś powodu dało bana na zbieranie punktów.

Jednocześnie przykładowo kolega Ja…s ma obecnie mniej punktów niż pół roku temu.

Te pięć przykładów z ww. rankingu to są przypadki, gdzie wiem co zaopiniowali i łatwo zweryfikować ich obecne punkty (jedyna piątka jaką znam którzy mają powyżej 50.000 pkt).

Jeśli znacie innych, to wystarczy informacja co zaopiniowali (wtedy będę miał bieżący dostęp do ich aktualnej punktacji i będę mógł umieścić w tym rankingu).

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Jak trudno tutaj trafić. Nie zawsze nowe jest lepsze od starego. 

Chciałbym się dopisać do wykazu. Jestem Karol Gryfino. Jak nazwa wskazuje działam w Gryfinie i okolicach. Mam obecnie 84.000 punktów głownie ze zdjęć. W moich okolicach znalazłem dwóch jegomościów lepszych niż ja: wac Maxikan  ma ponad 111.000 punktów (specjalizuje się w opiniach) https://www.google.com/maps/place/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82+Rzymskokatolicki+pw.+Wniebowzi%C4%99cia+NMP...

i Daniel SZYSZ  ma ponad 211.000 punktów głównie ze zdjęć sferycznych, które zamieszcza gdzie popadnie, niekoniecznie związane z obiektem. https://www.google.pl/maps/place/Nabrze%C5%BCe/@53.2532533,14.4801056,3a,75y,149.49h,89.84t/data=!3m...

 

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Czesc, dzięki za te cenne informacje.

Chciałbym Cię poprosić co kazdy z nich zaopiniował (po jednym przykładzie skomentowanego obiektu). Dzieki temu będę mogl ich zweryfikowac i dopisac do listy.

Level 6

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

 Karol proszę nie podawaj namiarów. Bo może być z tym problem Zastanów się

Level 6

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

           Czy wiesz że jeden rekordzista miał 1500 000 punktów ? (Zgubiłem jego) Ile ma obecnie ??????

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Karol, dzięki za namiar. Podaj też namiar na jeden z obiektów przez Ciebie zaopiniowanych. Moim zdaniem absolutnie nie ma problemu w tym, że wklejamy linki do bezpośrednich obiektów (a nie użytkowników). Nie łamiemy regulaminu. RODO nie ma tu tym bardziej nic do rzeczy.

Zgodzę się, że jakość niektórych zdjęć nowego lidera pozostawia wiele do życzenia, ale nie nam to oceniać, ma najwięcej zatem jest liderem. To Google weryfikuje jakość materiałów i w razie potrzeby odejmuje punkty.

Deszczolek, ktoś miał 1.500.000 punktów? Masakra. Całe życie na Mapach 😉

 

Aktualny ranking:

1. Da…Z 211804
2. Wo…a 142814
3. wa…n 111641
4. St…A 108292
5. Ja…s 100596
6. Ja…k 61532
7. Pa…y 59237

 

Level 6

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

                     Successful.  Witam. Słabo wyszukujesz "liderów" Pozdrawiam

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Brak zgody z mojej strony na poparcie takiej tezy.

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Jak wspomniałem moje pole działania to miasto Gryfino i okolice. Prawie wszystkie znaczniki w Gryfinie mają moje zdjęcia i opinię z oceną lub tylko ocenę.

https://www.google.pl/maps/place/Cmentarz+Komunalny.+Golgota+Wschodu/@53.2580362,14.4946635,17.29z/d...