successful's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Ja w ciemię bity nie jestem. Dokładnie w taki sposób przejrzałem cztery losowo wybrane obiekty w Gryfinie i gdy nie odszukałem żadnego delikwenta o wysokiej punktacji, odpuściłem sobie.

Thx za link.

Level 8

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

 successful  Szukaj w Polsce O spotkałem użytkownika z 34 900 zdjęciami a punkcików ponad 200 tyś. Kolegów z poziomem 10 w Polsce ogrom

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Mi w oko nie rzucili sie, ale gdybyscie koledzy zechcieli wesprzec namiarem (w kazdym przypadku wystarczy nazwa zaopiniowanego obiektu), to wspolnie zbudujemy realny fajny ranking.

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

           KarolG. Witam. Przez podanie namiarów wzrasta ilość wyświetleń.Czyli pomagasz w tych wyświetleniach. Ha.Pozdrawiam

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Znalazłem w moich okolicach jeszcze dwóch lepszych niż ja: [Redacted] .

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

@KarolG

Przeczytaj ten wątek od początku i pomyśl zanim podasz czyjeś dane bez jego zgody.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Former Google Contributor

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Hi @KarolG

 

I have removed your personal contact details from your post. You might not know but we do not encourage Local Guides to share private information publicly on Connect in order to protect yours and other users' privacy and safety.

 

I suggest you review the Program Rules as well as Tips: Using Local Guides Connect for better understanding on the use of the community forum and to make the best use of your time here.

Due to the volume of private messages Googlers receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Jacek ma rację, od samego początku umawiamy się, że nie wpisujemy tu imion, nazwisk ani nicków użytkowników.

Nazwy są zakropkowane, a link do zaopiniowanego obiektu ma nie wskazywać jednoznacznie, że "ten i ten" użytkownik to i to skomentował.

Niezależnie od powyższego dzięki za wskazanie dwóch kolejnych. Dopiszę do rankingu.

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Wróć. Nie dopiszę. Tamten post został zredagowany i nie mogę ich odszukać.

Szukałem trochę po Gryfinie, Karola widzę wszędzie ale jednego spośród dwóch wspomnianych dżentelmenów nie.

@KarolG- jeśli zechciałbyś dać na nich namiar (tylko na Ma...n bo Da...Z jest już w naszym rankingu) byłoby super.

Tylko nie pisz żadnych nicków ani nie wysyłaj linków 🙂 Podaj przykład obiektu jaki zaopiniował - nazwę obiektu i adres (najlepiej takiego który ma niewiele opinii żeby łatwiej było go odszukać pośród innych którzy komentowali dane miejsce).

Level 10

Re: Najlepsi Lokalni Przewodnicy w Polsce

Aktualny ranking 22.09.2018, jak dotąd absolutny top w Polsce:

 

1. Da…Z 212877
2. Kr…i 147655
3. Wo…a 146308
4. wa…n 111922
5. St…A 109482
6. Ja…s 102621
7. Ka…o 88846
8. Ma…a 70949
9. LG…r 67972
10. Pa…y 59259