Patja's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 3

Miejsce godne polecenia

Hej wam, 

Mam do was pytanie. Niedawno przeniosłam się do Bytomia i chciałabym pójść z chłopakiem w jakieś fajne miejsce nie musi to być koniecznie Bytom. Doradzicię coś?

Pozdro 😉

Bytom, Polska
3 comments
Level 6

Re: Miejsce godne polecenia


@Patja wrote:

Hej wam, 

Mam do was pytanie. Niedawno przeniosłam się do Bytomia i chciałabym pójść z chłopakiem w jakieś fajne miejsce nie musi to być koniecznie Bytom. Doradzicię coś?

Pozdro 😉


                         Witaj.       Może tylko w pierwszej kolejności Park przy ul. Wrocławskiej Powodzenia randce 

Level 10

Dot.: Miejsce godne polecenia

Cześć @Patja

Może wycieczka wąskotorówką? Labirynt Suchogórski albo Park Grota? Park Śląski w Chorzowie z zoo, Elką i wesołym miasteczkiem albo trasy rowerowe i spacerowe koło doliny stoku Dolomity?

Muzeum Chleba w Radzinkowie albo Muzuem Górnośląskie w Bytomiu i Muzeum Śląskie w Katowicach? To tak w bliższej i dalszej okolicy 🙂

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 4

Re: Miejsce godne polecenia

        Witam. Polecam Park Gryca.Park założony 150 lat temu.Polecam Góra Gryca. Najwyższe wzniesienie w okolicy Bytomia. Wys. 317,7 m.n.p.m. Na terenie parku znajduję się Kaplica pw. św. Barbary. Obiekt z 1850,1850 r. Styl budowli neogotyk. Kaplica wpis Zabytek A-490 z 28 08 2017 r. W parku znajduję się zbiornik wodny z 1925-26 r. Pojemność zbiornika to 6 000 m/3.Obiekt opuszczony. Pozdrawiam