MichałM's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 4

Miejsca których nie ma i nigdy nie było.

Witam,

Mam pytanie jak to u was działa.

Mianowicie w Tarnowie lokacja (50°00'24.3"N 21°00'01.8"E) jest oznaczony dworzec PKP Tarnów Wschodni.

Z tego co mi wiadomo, a raczej mam rację to w tym miejscu nigdy przystanku nie było a co dopiero dworca.

W tym miejscu była nastawnia która w roku 2015 została zniszczona podczas niekończącego się remontu linii kolejowej.

Zaznaczam ten punkt wysyłam że nie istnieje, w komentarzach nawet inni piszą że ta lokacja nie istnieje ale dalej nic z tym się nie dzieje 😞

Szkoda

Jest też drugie takie miejsce o nazwie Tarnów-Filia. Ale różnica jest tylko taka że tam akurat nastawnia jeszcze jest. Ale nie ma tam przystanku ani dworca.

Jest to punkt gdzie się zatrzymują pociągi towarowe.

 

Mam nadzieję że ktoś ma jakiś pomysł w jaki sposób to usunąć.

Tarnow, Poland
6 comments
Level 8

Re: Miejsca których nie ma i nigdy nie było.

Hej,

Zakładam, że chodzi o tę pinezkę:

https://www.google.pl/maps/place/Tarn%C3%B3w+Wschodni/@50.0067319,20.9999683,20z/data=!4m5!3m4!1s0x4...

jeśli tak to odpowiedź jest tutaj:

https://productforums.google.com/forum/#!topic/maps-pl/KDiwA5yPdes;context-place=forum/maps-pl

Sądzę, że skoro tylko oni, czyli przewoźnicy mogą dodawać to także edytować i usuwać - tu raczej nic nie wskórasz. Chyba, że poprzez kontakt z przewoźnikiem.

Level 10

Re: Miejsca których nie ma i nigdy nie było.

Zgłosić jako błąd lub Prześlij opinię z poziomu Map Google.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 7

Re: Miejsca których nie ma i nigdy nie było.

Oznacz to jako spam w ramach lokalnego przewodnika google. Na zmianę długo czeka się ale jest to skuteczne

Level 8

Re: Miejsca których nie ma i nigdy nie było.

Z doświadczenia wiem, że zgłaszanie nic nie da - sam zgłaszałem ten "dworzec" kilka razy na przestrzeni ostatnich dwóch lat i zero odzewu.

Ale... w przeciągu kilku ostatnich dni - najpierw została sama ikonka bez nazwy, a teraz jest tylko jakaś dziwna ikona - bez żadnych danych pod nią przypiętych.

Ostatnio któryś przewoźnik wziął się za poprawianie nazw stacji i to pewnie z tej przyczyny "coś się dzieje".

To, że zaczęli poprawiać objawiło się tym, że w Mapach Google nazwy wielu stacji mają skopane polskie znaczki 🙂 (Najbliżej Tarnowa widać do w np. Dębicy, Tuchowie), oraz to, że niektóre stacje znajdują się teraz kilkaset metrów od linii kolejowej (przykład: Czarna Tarnowska).

Trzeba poczekać aż ktoś w "PKP" zorientuje się, że nazwy się źle zaimportowały i poprawi.

 

Screenshot_20170314-123022.png

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 7

Re: Miejsca których nie ma i nigdy nie było.

@LovelyPL u mnie są polskie znaki w tych stacjach które podałeś

Level 8

Re: Miejsca których nie ma i nigdy nie było.

To ciekawe, bo sprawdzałem na kilku komputerach, kilku przeglądarkach, telefonach i wszędzie są krzaki - bez względu na to, kto tam jest zalogowany.

Poprosiłem parę osób, żeby sprawdziły u siebie - też są krzaki w nazwie np. "Dębica" na  mapie.

Jesteś ewenementem, skoro masz polskie znaki w porządku 🙂

Chyba, że mówisz o tym, że na rozkładzie są krzaki, a na mapie "Przemyśl Główny" jest ok. Ale tylko nazwa stacji, bo rozkład jest skopany, co widać na obrazku:

 

Przemyśl Główny – Mapy Google.png

 

 

 

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator